Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az hogy valakinek...

Lehetséges az hogy valakinek reggelente hasmenése van hányás helyett terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete teszteltem pozitívat és kb 3-4 napja minden reggel ahogy kikelek az ágyból szaladnom kell a WC-re és hasmenésem van,de csak így reggel egyszer.

Szerintem is bután hangzik a kérdés, de nem tudom hova tenni. Első terhességemnél ilyen nem volt.


2017. márc. 21. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

En mar az 5. honapot kezdtem, de nekem is ez van az elejetol kezdve.

Bar nem hasmenes, hanem lazabb szeklet. Mondjuk elotte sem voltam egy szorulasos tipus :)

A hormonok miatt szerintem ilyenkor ez normalis, de lehet terhesvitaminoktol is, ha esetleg szedsz vmit.

Nekem pl a vas tartalmuaktol sokkal rosszabb, pedig sokmindenkit az fog meg.

2017. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, pedig én előtte heti egyszer látogattam meg a wc-t. De elsőnek is igaza van, a terhesvitamin is okozhatja.
2017. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de nem csak reggelente. Még nem tudtam hogy terhes vagyok, és egy hete ment a hasam, már épp el akartam menni orvoshoz amikor pozitív lett a teszt
2017. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nektek utána volt rosszullétes időszakotok (hányás, hányinger)?
2017. márc. 21. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, nekem nem volt, vagyis csak 1x hánytam, sok volt a savam és attól. Meg a meleget nem bírtam attól nagyon rosszul voltam de ezen kívül nem voltam rosszul :)
2017. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemvart napjatol kb. 1 hetig folyamatosan hasmenesem volt, szinte rohannom kellett ugy csavarta a hasam barmit ettem. Aztan enyhult de reggelente most is visszater nehany naponta. Enyhe hanyingerem talan 1 hetig volt csak eddig. 8hkm
2017. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, en a 14. hetig votlam rosszul. Legrosszabb a 9-12 het volt.

Nekem nem mult el egyik naprol a masikra mintha elvagtak volna, de szep lassan normalizalodott.

2017. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!