Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, használtatok-e...

Kismamák, használtatok-e Garmastan mellbimbó védő krémet már a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Eddig egy valakitől hallottam, hogy lehet használni, mivel kidugulnak tőle a pórusok...

Igaz ez?

39 hetes kismama


2010. máj. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek? Soha nem használtam sem a terhesség alatt, se utána. A szoptatás elején sokkal jobb bármilyen krémnél egy néhány csepp anyatejet szétkenni a bimbón és hagyni megszáradni. A terhesség alatt meg nem kell semmiféle pólusoknak kidugulni, azok eleve nyitva vannak (mármint a tejcsatornák és a bimbón lévő nyílások. (másképp az előtej se tudna kifolyni, pedig sokaknak már elég hamar folyik). Régen is szoptattak, akkor se kenték semmivel...
2010. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!!Én használom..igaz én már szoptatom a kisbabóm... de ilyesmiről még nem hallottam..bajod tuti nem lesz tőle,hiszen gyógynövényekből áll..de szerintem amíg nem szoptatsz felesleges...

jajjj..de jó....mindjárt szülni fogsz!!!Sok boldogságot!!!

2010. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt ilyesmit felesleges használni. Nem ettől fog függni, hogy tudsz-e majd szoptatni.

Ha kisebesedik a mellbimbód a szoptatástól, vagy fájni fog, majd akkor kell. Addig nem.

Pl én sose használtam ilyesmit, nem volt rá szükségem.

2010. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, nem használom (még) a Garmastant, remélem, hogy szülés után sem kell majd sokat használni. Köszi a jókivánságot is, már alig várom, hogy megszülessen a babucim.
2010. máj. 11. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!