Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrek kozül az egyik felszívódik?

Ikrek kozül az egyik felszívódik?

Figyelt kérdés
10 hetes ketpeteju iker terhes vagyok, van uh kepem es az egyik baba kisebb helyen van mint a masik, szoval nem olyan nagy a petezsak,mint a masik babanal. Lehet h emiatt felszivodik a kisebb baba? Az orvos nem mondott semmit csak a jelenlegi allapotrol tajekoztatott. Meg varnom kell 2 hetet a 12 hetes ultrahangig. Addig meg ezen ragodok hogy vajon miert nem mondott semmit a doki azzal kapcsolatban hogy kisebb az egyik helye.
2017. márc. 21. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A kép az egy dolog, a mérés egy másik dolog. Lemérve talán nem olyan nagy a különbség köztük. Képet meg úgy csinál az orvos, ahogy akar ill. tud.


Folyamatosan lesz különbség köztük. Nekem egypetéjűek az ikreim, mégis súlykülönbséggel születtek!


Próbálj meg nem idegeskedni, és egyenesen kérdezz rá mindig mindenre, mert az orvosok nem szeretnek beszélni, pláne jóslatokba bocsátkozni!

2017. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem, akkor igazabol erre nincsen semmi magyarazat vagy logikus megkozelites? Vagy megmarad vagy nem es majd kiderul? Azt hallottam hogy az ikreknel foleg a ketpetejueknel nagyobb az eselye annak, hogy elmegy az egyik magzat, felszivodik vagy megall a fejlodesben es meghal sajnos.
2017. márc. 21. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
ez sajnos igaz, de legtöbbször ennél korábbi hetekben történik
2017. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor lattam oket uh-n 9 hetes voltam, azota nem.. akkor majd a 12 hetesen kiderul
2017. márc. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!