Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a fajta folyás...

Mitől lehet ez a fajta folyás és húzódó érzés?

Figyelt kérdés
19. hétben vagyok most. Nem minden nap, de egy héten többször is előfordul a hüvelyemben egyfajta húzódó érzés. Nem görcsölés és egészen a hüvelybemenetnél érzem. Olyan mintha megdagadna. Ha leülök, lefekszek elmúlik. Emellett van folyásom is valamennyi, több mint amennyi nem terhesen szokott, de ez nem színes, szaga sincs, nem viszket, nem fáj, pisilésnél sincs semmi problémám. Orvosnak mondtam, már kétszer adott rá hüvelykúpot két különböző fajtát. De nincs változás. A nagyobb mennyiségű folyás akkor jön ki jellemzően mikor van egy ilyen húzódó érzés, ekkor lefekszem, pihenek és mikor felkelek akkor távozik. Elég sűrű az állaga, nyálkás fehér vagy áttetsző színű. Mi lehet ez? Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2017. márc. 22. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az itt-ott erzett huzodas-feszules termeszetes. Pihenj amennyit tudsz, a tested jelez!

A folyas kapcsan pedig kerd meg a dokidat h csinaljon egy huvelyvaladek tenyesztest. Az a legbiztosabb es akkor celzottan tud kezelni.

2017. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most komolyan nekem kellene szólni az orvosnak, hogy csinálja meg a tenyésztést?? Ő az orvos, miért én mondjam meg hogy mit csináljon. :(
2017. márc. 26. 08:04
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is ezzel küzdök :( Nálad kiderült az oka?
2019. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!