Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiirt kismamák hogy...

Májusra kiirt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Május 15-re vagyok kírva. Tegnap voltunk ultrahangon. Szerencsére minden rendben van a kislányunkkal. A becsült súlya 1850 gramm. Én is jól vagyok és elég sokat pihenek, hogy ne is legyen gond. Néha van egy kis alhasi fájdalmam, az alvás egyre kényelmetlenebb, keményedni is szoktam, amelyre Magnerotot szedek(napi 8 db). Már összepakoltam a kórházi táskámat, de remélem, hogy még legalább 5 hétig nem lesz rá szükség. És te hogy vagy kedves Kérdező?
2017. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én küzdök a savval, hányingerrel, hányással, émelygéssel sajnos. Közbe itt a 2 gyerek. Sokat keményedek. Szedek én is magnéziumot 2x3 egy nap, meg savlekötőt. Én már nagyon várom a végét.

Hogy kapjak levegőt, elférjek mosogatasnál meg egy jót tudjak fürdeni. De ez meg álom marad. Meg nem pakoltam be semmit nem mostam ki semmit nem is vettem semmit.

Majd jövőhónapban akartam ezeket megcsinalni mert hálóinget is vennem kell meg nagyjábol mindent.

2017. márc. 23. 13:06
 3/19 A kérdező kommentje:
Én május 22re vagyok kiirva azt elfelejtettem neked irni. ☺ Legyen szép napod és kitartást neked!
2017. márc. 23. 13:06
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én május 20-ra vagyok kiírva, első baba lesz, kisfiú! Hála istennek jól viselem a várandosságot,bár az alvás és a hàzimunka már nehézkess de mindent megoldok és van segítségem is! legutobbi uh-n 1760gramm volt a becsült súlya!

Most hétvegén készült el a babaszoba, héten mosom vasalom pakolászom a babaruhákat!

Kórházi táska félig összepakolva!

Gondolod priviben megoszthatjuk a további élményeket!:)

2017. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szia! Én május 28ra vagyok kiírva,második baba aki kisfiú lesz. Van egy 4,5 éves kislányom. Nem egyszerű mellette a pihenés,én pl nagyon frontérzékeny vagyok. A pocim is gyakran keményedik. Már csak egy pár dolgot kell beszerezni a picurnak,meg kimosni a rucikat. Nem akarom a végére hagyni,mert már nehezen mozgok,nagy pocakom van. Boldog babavárást kívánok!
2017. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Május 3. napjára írtak ki :) Jól viselem, 4. babóca :D Nagyon ideges vagyok mostanában, hiszen már nem is kicsi a pocakom, és túl vagyok a 2. császáron, attól félek, hogy idő előtt baj lesz :( De remélhetőleg minden zökkenőmentes lesz. Kislány lesz, a 3. csajszink :)


Ui.: Nektek mi lesz a baba neve? És ha már van gyerek, őt hogy hívják? :)

Mi külföldön élünk, nálunk Mark, Anne és Lily van, most Sarah-t várunk :)

2017. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon örülök mindenkinek. Nekünk 3. baba

1 lány Alexandra Olívia

2 fiú Kristóf

3 lány lesz Andrea Irma lesz nagymamám után.

Utolsó biztos nem lesz semmi gond.

Nekem természetes úton születtek az első mindennel együtt 5 óra volt ( vajúdás, kitolas, varrás)

2. baba 3 óra volt mindennel együtt.

nem tudom mire számoljak.

Félek a 3. szüléstől most. Azt mondják az a leghosszabb és legfajdalmasabb.

Hát nem tudom.

Meséljetek ti is! ☺

2017. márc. 23. 17:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem május 22-én lesz a program császárom, ha kibírjuk addig. Eredetileg május 30-ra voltam kiírva, de az előző két császár miatt most is az lesz.

Nagyon nagy a pocim, bár a baba korának megfelelő méretű, nem nagyobb! Tegnap voltunk UH-n. :)

Nagyon félek, mert az előző terhességem a 33 héten végződött lepényleválással. :( Mindenki nyugtat, hogy minden rendben lesz, teljes kímélő életmódon vagyok. De rettegek... :( Próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz, nehogy bevonzzam a bajt, de nehéz.


Nagylányom most 8 éves lesz Alexandra Viktória.

Kisfiam 2,5 éves Zoltán Krisztián.

Most megint kislányt várunk, ő Szilvia Krisztina lesz, bár ez már a negyedik nevünk a 31 hét alatt, így még ez sem biztos! :D


Nem vettem még semmit. Rengeteg kislány ruhám maradt a lányomról, azokat már kiválogattam.

A kórházi csomagom készen van (sajnos muszáj voltam korán elkészülni vele).

Már két hónapja itt van velünk édesanyám segíteni, mert begörcsöltem és szigorú fekvésre lettem ítélve (ami a 2,5 éves fiam mellett szinte lehetetlen).


Mindenkinek boldog babavárást kívánok és könnyű, zökkenőmentes szülést! :)

2017. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az mitől van? A korai lepényleválás?

2017. márc. 24. 08:28
 10/19 anonim ***** válasza:

Megerőltetés, hirtelen nagy súly emelése, de elég egy rossz mozdulat is. :(

Pont tegnap beszélgettem UH-n a genetikussal, mert rákérdeztem a lepényem állapotára és mondta, hogy ez annyira gyorsan, hirtelen történik. És tényleg, sajnos sokszor elég egy mozdulat, pl. megemelem a 16 kg-os kisfiam... :(

2017. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!