Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek nem kísérte...

Volt akinek nem kísérte hányinger, hányás a terhesség elején a szédülést?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és nagyon szédülök napközben, nem igazán tudok bármit is csinálni, egész nap feküdnék, ami nehéz egy 15 hónapos mellett. Csak félek hogy nahyon hányingeres,hányós leszek, mert én azt nahyon nehezen viselem sajnos
2017. márc. 24. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden reggel szédültem, hányni 2x hánytam reggel összesen. Szóval nekem reggelente magában volt szédülés inkább. Hányinger délutánonként volt, akkor viszont nem szédültem mellé.
2017. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak émelygés volt, egyszer sem hánytam... sokat szédelegtem, de, ha ettem pár falatot akkor kicsit jobb lett. Bár enni se kívántam semmit, csak tudtam, hogy a baba miatt azért kell enni.


Rágcsálj valamit ami jólesik. De alapvetően nem kötelező hányni :) Én lekopogom megúsztam.


21hkm

2017. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem -hálistennek- nem volt hányingerem, néha a fejem fájt, szédülés sem volt, viszont mostanában érzem a gyomorsavam.. Azt mondják, ha szárazat eszel (pl.: kekszet) az segíthet, valaki a hideg kólára esküszik... 19 hetes kismami :)
2017. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!