Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal oldali hasi fájdalom...

Bal oldali hasi fájdalom terhesség alatt?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok egy hete érzem ha leülök vagy picit behajolok vagy hírtelen felállok szúr, fáj a hasam bal oldalt. Csak pár masodperc az egész de többször előjön a fájdalom egymás után. A védőnő szerint ez normális nem kell aggódni..Szerintetek? Volt/van valakinek hasonló panasza?

2017. márc. 26. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A mehtarto szalagok nyulasa okozza. Kerulni kell a hirtelen mozdulatokat, egyebkent csak neked kellemetlen, fajdalmas, de magara a terhessegre nezve nem veszelyes egyaltalan.

Tobbedik terhessegnel nekem ez az elso tumetek kozott volt, felallaskor, vagy ha hirtelen hajoltam, esetleg fekves kozben tusszentettem, kohogtem egyet, szoval viszonylag gyakran ereztem.

2017. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. Velem is előfordul sokszor. 19 hkm
2017. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét oldalt fájt az elején, ha hirtelen mozdulatokat tettem vagy fekve hapciztam. :) Nyugi, csak a tested készül fel a változásokra, olyan tartóizmok nyúlnak, amiket eddig nem nagyon használtál. 25 h km
2017. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is főként akkor fáj ha hírtelen mozdulatokat teszek, vagy amikor köhögök, de van olyan hogy csak úgy elkezd fájni a semmiből. Remélem tényleg minden rendben van és csak a szalagok nyúlnak. :)
2017. márc. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!