Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség tünetek nélkül?

Terhesség tünetek nélkül?

Figyelt kérdés
Eddig két missed ab. műtétem volt, az utolsó februárban. Azóta a menzeszem egyszer jött meg, viszont már több, mint egy hete nem jött meg. Ha nincsenek terhességi tüneteim (mellfeszülés se /még/), lehetek terhes? Szombaton nagyon rosszul voltam (hányinger, fejfájás, szédülés, melegségérzet), de ez elmúlt. Tudom, hogy tesztelnem kellene, de a két csalódás után félek. Valaki volt hasonló helyzetben? Egy hét múlva megyek orvoshoz.

2017. márc. 27. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak a kimaradt menzesz volt tünet, semmi más.

A terhességnek nem kötelező velejárója a rosszullét, lehet jól is viselni, mellékhatások nélkül.

2017. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet barmi.A teszttol nem kell felni, most oszinten, jobb, ha ketsegek kozott tartod magad egyszercsek megjon 2 het kesessel?
2017. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedsz progeszteron-keszitmenyt? Amiatt is jobb, ha tudod mi a helyzet.
2017. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. semmilyen progeszteron készítményt nem szedek.
2017. márc. 27. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A ket missed ab hanyadik heten volt?
2017. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vizsgaltak, hogy mi miatt volt? Mert ha progeszteronhiany az oka, akkor minel elobb erdemes tesztelni, es elkezdeni szedni.
2017. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Acris válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem, valójában ha nem lenne képem róla el sem hinném :)
2017. máj. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!