Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai napon csak szikhólyagot...

Gabi1985 kérdése:

Mai napon csak szikhólyagot látott az orvos. UM 02.18 (28-30 napos ciklussal egy missed ab után 5 hónappal). Utolsó együttlét 03. 04. Van esély, hogy még korán mentem és lesz belole petezsák/ embrio?

Figyelt kérdés
Utrogestan 3x2 szedem 3 napig enyhe rózsaszin folyas miatt.

2017. márc. 27. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, mindössze 5 hét 2 napos vagy! Nem kell még, hogy más is legyen az UH-n. Én 5 hét 4 naposan (egy hét múlva) megyek majd, de én se számítok másra, mint petezsákra. Azért megyek, mert tudni szeretném, hogy jó helyen van-e, egy baba van-e és Duphastont írtani, mert én meg azt szedek a pozitív teszt óta. :)
2017. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De petezsakot nem latott csak szikholyagot a ketto meg ugye nem ugyanaz...
2017. márc. 27. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Ebbol meg barmi lehet, de tenyleg. Allj hozza ugy, hogy mindket eshetosegre felkeszulsz. Nekem 5+2- n szinten csak szikholyag volt, nem lett benne vegul baba, ra 3 napra verezni is kezdtem, kitisztultam teljesen. De olyat is olvastam, akinek 1 hettel kesobb mar nem csak petezsak fejlodott ki, de szivhang is volt!
2017. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
En hat hetesen mentem eloszor engem is nagyon elkeseritett az orvos akkor meg csak egy 6 mm ures petezsakot latott ....ra egy hetre 7 hetesen mar ott volt a 6 mm embrio ...nyugi minden rendben lesz bizzal benne en is ezt tettem biztam mert mast nem tehettem
2017. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató válaszokat, próbàlok pozitívan hozzààllni. Bár egy missed ab után elèg nehèz nem aggódni. Csütörtökön azert elmegyek mashova is UH-ra hàtha csak az SZTK-s nem az igazi...
2017. márc. 27. 18:31
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem igy is szerencsés vagy, nekünk missed után 1 évre rá sikerült teherbe esni, szerintem normális hogy csak szikholyagot látott
2017. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

.

Tudom min mész át. Én is 5 hónappal estem tehetbe, igaz nekem nem volt missed abom. Spontán 7hetesen ment el. Első alkalommal kézzel vizsgált csak. 6+2naposan voltam először. Rá 2 napra vérzés miatt mentem vissza, elküldzek uhra, 6mmes embrió volt. Gyógyszert írtak és tp. Szóval ne stresszelj rá. Annál rosszabb, hidj benne, hogy minden rendben. Drukkolok.

2017. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 4.5 mm felritkulas lathato. Bar nem tudom ez jelent e bàrmit...
2017. márc. 27. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A petezsákban van benne a szikhólyag, petezsák nélkül nincs szikhólyag nem? Nem kaptál képet?
2017. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős terhesen viszont teljesen jó a szikhólyag megjelenése, mert nemsokára ott lesz az embrió szívcsőpulzálással. Nekem 2 missed ab-m volt 10 hetesen most pedig 15 hetes terhes vagyok :) bízz a legjobbakban.
2017. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!