Volt igy valaki?

Figyelt kérdés
nos, 35 hetes vagyok és hát, égő viszkető érzést érzek a hüvelyemnél és körülötte...fáj is... voltam dokinál már a lelet is megvan...trichomonas-neg, soor gomba -neg, gonorrhea-neg.. szóval minden negativ, és a tisztasági fok III. az nemtudm mit jelent, de doki aztmondta ph érték megválozott erre csak a szülés lesz a megoldás, de azért felirt nekem, gynoflor hüvelytablettát...namost akor ez természetes? vagy mással is volt gy? majd elmulik? és ha minden negativ akkor mitöl ilyen viszkető égő érzés?? ha nincs semmi baci??

2017. márc. 30. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyen, de az biztos, hogy terhesség alatt sok minden megváltozik a női testben (van , akinek állandóan viszket a bőre, közben minden lelete negatív, bőrgyógyászati elváltozása nincsen); lehet, hogy ez okozza a problémádat. Ha minden negatív, én nem aggódnék. Szülés után nagy valószínűséggel elmúlik magától; ha még utána is fennáll, lehet, hogy érdemesebb akkor elmenni a nőgyógyászhoz. Kitartást, már a célegyenesben vagy. ;)
2017. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) a dokim is ezt mondta :) nagyon várom már a végét :)
2017. márc. 30. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az égő viszkető érzés nem baci, hanem gomba.

Sajnos a terhesség alatt, nagyon le van gyengülve a szervezet és szerintem minden második kismama szenved ettől. Mármint hogy elszaporodnak a gombák, amik amúgy is a szervezetben vannak. Normális dolog.

Ha 0-24 folyamatosan fürdő vízben lennél, akkor is előjönne a probléma. Enyhíteni lehet kúppal, ilyen olyan otthoni praktikákkal.


Nekem is így volt, de nem volt gond a szülésnél. Kúpot kaptam én is (3 alkalommal), de olvastam itt olyat is, hogy valaki az első hetektől folyamatosan kúrálta magát mert 2 hetente visszajött neki.


Szóval kitartást, utána remélhetőleg megváltozik.

2017. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!