Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha bemegyek a nőgyógyászhoz,...

Ha bemegyek a nőgyógyászhoz, és mondom neki, hogy terhes vagyok, akkor megkérdezi, hogy meg akarom-e tartani?

Figyelt kérdés
Vagy nekem kell külön jeleznem, hogy sajnos nem tarthatom meg? És azt is egyből az elején? Vagy ennek mi a "menete"?
2017. ápr. 2. 19:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Nálam megkérdezte,hogy terveztük e,és örülök e a terhességnek.Úgy tudom meg kell kérdeznie.De ha mégsem teszi,akkor közöld vele.
2017. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Legtobbszor megkerdezik. De ha a tied nem, akkor megmondod az elejen! Azert szoktak az elejen tisztazni, mert a legtobb doki akkor nem mutat szivhangot es egybol rater arra mik a kovetkezo lepesek.
2017. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg az a protokoll hogy megkérdezi valamilyen formában hogy hogyan tovább, mert más a beszélgetés menete ha nem... Van aki megkérdezi hogy tervezett-e, meftartod-e, engem szebben a dokim úgy kérdezett hogy "És örülünk neki?" Amikor évekkel ezelőtt egyszer késett és elmentem vele dokihoz 19 évesen ő is rögtön kérdezte hogy örülnék-e neki.. Ha mégse tenné mondd el hogy mi a helyzet, de szerintem fogja.
2017. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
általában valahogy rákérdeznek.
2017. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
egy évig azért jártam hozzá hogy összejöjjön, hormonpótolás kellett, stb... amikor mentem hogy két csík, megláttuk az uh-n, akkor is megkérdezte, hogy akkor megtartjuk, ugye öröm van? holott velünk küzdötte végig az évet :D mert rá kell kérdeznie, ez valami protokoll szerű cucc.
2017. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%

elvileg megkérdezi.

de miért nem tartod meg? :(

2017. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer megkérdezte hogy kívánt terhesség-e
2017. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 2. 20:22
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezte, meg kell nekik. En is hatalmas vigyorral, fellegekben jarva mentem hozza, egyertelmu volt, de akkor is rakerdezett, hogy orulok ?
2017. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%

A babádnak már ver a szíve és téged szeret legjobban a világon!


Téged sem vetetett el anyukád. Ennek a pici kis embernek te vagy minden reménysége.

2017. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!