Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Kötelező" "leszállnia" a hasnak?

"Kötelező" "leszállnia" a hasnak?

Figyelt kérdés
39+3 hetes vagyok,mindenkitől folyton azt hallgatom,hogy jajj milyen nehezen fogok szülni mert nincs még "lent" a hasam... Eléggé unom már ezeket a megjegyzéseket. Meg csak néznek rám nagy buta szemekkel,mikor mondom,hogy én jól érzem magam,nem fáj semmim,nincs jóslóm,nem vizesedek,van egy nagy pocakom benne egy kislánnyal és ennyi... Estére kicsi derékfájáson kívül semmi bajom. Szóval az érdekelne volt aki teljesen jól volt végig és nem "szállt le a hasa"?

2017. ápr. 5. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Még simán lemehet!Nekem 5nap alatt ment le kb és hiába ment le császár lett!Szóval ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel!Nekem se fajt semmim.Nem volt jóslóm se.Egyszercsak megreped a burok.

Örülj neki, hogy minden happy!Az is lehet, hogy csak 41.héten fogsz szülni addig meg még 2x lemehet :D

A lényeg semmi köze hozzá!Az ilyet jól fejbeverném! :D

2017. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, hogy mindenkinek leszáll.

Nekem sem szállt le előtte, csak miután már elkezdett szivárogni a magzatvíz.

Ugyanúgy az sem igaz, hogyha nem száll le akkor nehéz szülésed lesz.

2017. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráér leszállni akkor is, ha beindul a szülés.
2017. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sejtettem,hogy így van. Első baba és mindenki olyan "okos" és "tapasztalt" körülöttem 😀 Eddig nem is zavartak az ilyen-olyan megjegyzések,elengedtem a fülem mellett,de már kicsit türelmetlen vagyok így fel tudnak húzni a baromsággal.😜
2017. ápr. 5. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy leszállt volna a pocim 39+4 napra azonban elfolyt a magzatvizem. Hajrá:)
2017. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mozdult semerre a hasam. Kiírt dátum után két nappal szültem. A szülés napján (előtte pár órával, még nem tudtam, hogy aznap fogok szülni) le is fotóztam magam oldalról, annyira viccesen nagy volt a hasam.


Ettől függetlenül délben az orvos szerint még a kanyarban sem volt, tízkor meg már a szülészeten kopogtattunk, hogy elfolyt a magzatvíz.

2017. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!