Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott még a 3....

Ki mennyit hízott még a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
Elsősorban csak a 3. trimeszter érdekel (28. héttől a végéig), de írhatjátok úgy is, hogy a 28. hétig ennyi + utána még annyi. Köszi!
2017. ápr. 5. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
27 hetes korig +2 kg, a többi 13 hétben még 5 kg. Egyáltalán nem vizesedtem.
2017. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Addig 6 kilót, utána már semmit.

A kívánósság elmúlt, viszont a gyomorégés rosszabb lett. A baba pedig felhasznált minden bevitt plusz kalóriát.

Az utolsó hetekben öt után már nem ettem, hogy este ne égjen annyira a gyomrom, hogy aludni se tudjak. Amúgy is úgy éreztem, hogy a "nyakamban van". Ha többet ettem, kellemetlen érzés volt, hamarabb elteltem.

Így az utolsó trimeszteben inkább fogytam két kilót, plusz négy kilóval mentem szülni.

Mivel amúgy is van túlsúlyom, ennek még örült is a dokim.

2017. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor hülyeséget kérdezek, de azért a baba hízott rendesen, ugye? :) Mert még minimum 2,5 kg-ot híznia kell, és nőnie 10 cm-t. :)
2017. ápr. 5. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességemnél az utolsó trimeszterben már alig híztam, szerintem csak annyit amennyit a baba nőtt.
2017. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 kilót. Összesen 13-at híztam.
2017. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!