Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. Hétben járok és nagyon...

Maister25 kérdése:

19. Hétben járok és nagyon megijedtem, mert valami sárga ragacsos ondo szerü volt a bugyimon. Lehet a nyák dugó?

Figyelt kérdés
Holnap megyek amugy is orvoshoz de hát ha valaki tudja mi lehet ez

#19. hét #Nyák dugó
2017. ápr. 10. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem eleg gyakran van ilyen, a doki vett kenetet, semmi bajom. 19 hetes vagyok en is, nekem kezdetektol van ilyen :)
2017. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, néha sárgás, néha fehér és van hogy csak úgy elönt. Van hogy folyósabb, van hogy sűrűbb. Más tünetem nincs, se fájdalom , viszketés, égő érzés vagy kellemetlen szag. Orvos vett mintát, negatív. Nézze meg a dokid az a biztos, de teljesen normális. A nyákdugó kicsit véres vagy barnás cucc van benne.
2017. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Természetes, a hormonok okozzák.


Nekem is volt sárgásabb folyásom egész terhesség alatt, a dokim megnézte, szintén negatív. Barnás- véres ne legyen, mert az gond. Inkább az a nyákdugó.

2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nekem ez a 2.ik terheségem és nem volt az elözönél ilyen a szülés meg inditott volt igy a nyák dugóval sem találkoztam :) remélem akkor most sincs baj még 1x köszönöm
2017. ápr. 10. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, boldog babavarast :)
2017. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt volt ilyen. Gombát tenyésztettek ki a kenetből, canesten combit írtak ki rá. Csináltam belőle vagy 3 kúrát, nem használt semmit. Miután megszültem el is múlt.
2017. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, azóta voltál dokinál, és kiderült, hogy minden a legnagyobb rendben!

Csak azért írom le ide a mi történetünket, hogy ha valaki egyszer rátalál majd erre a kérdésre hasonló probléma miatt, és pont nem másnap menne orvoshoz, akkor ne gondolja azt az előző válaszok alapján, hogy ez mindenképpen egy természetes dolog, és nem igényel orvosi vizsgálatot...

Amit leírtál, az nálam a nyákdugót jelentette a 20. héten, az ikerterhességemnél. Én is egész nap agonizáltam ezen, hogy biztos normális, hiszen bővebb a folyás terhesség alatt; sőt: egyre bővebb, ahogy halad előre. Viszont nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy mégis baj lehet, és én inkább feleslegesen elmegyek az ügyeletre, mert ha mégis baj van, akkor sohasem tudnám megbocsátani magamnak, hogy nem mentem el időben az orvoshoz... Még aznap az ügyeleten sem vettek komolyan: nem véreztem, nem görcsöltem, sehol semmim sem fájt. Amikor megvizsgáltak, közölték, hogy nyitva vagyok, és a magzatburok már a hüvelyben van... 3 nappal később megrepedt, és elvesztettük a gyermekeinket...

Szóval mindenkinek jó tanács: ha egy cseppnyi kétely is van benned, hogy esetleg valami nem stimmel, akkor keresd fel rövid időn belül az orvost! Sosem felesleges egy vizsgálat, ha kiderül, hogy minden rendben; ha meg valami gondra mutat rá, akkor végképp nem az! A legtöbb esetben ilyenkor még időben vagy, hogy tudjanak segíteni- mi sajnos kivételek voltunk ez alól...

Kedves kérdező! Szívből kívánom, hogy legyen problémamentes várandósságod, könnyű szülésed, és egy gyönyörű szép, egészséges gyermeked!!!

2017. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Canesten betegtájékoztatójában meg az van, hogy terhesen nem lehet használni... ki érti ezt?!
2017. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, terhesen nem lehetne canestent tudtommal. Abban a kórházban mindenkinek azt írták fel. Nekem meg olyan csúnya folyásom volt, hogy muszáj volt bíznom benne.
2017. ápr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 39.ik hétben járok nincs semmi probléma :)
2017. aug. 17. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!