Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty-teszt eredménye kb....

Nifty-teszt eredménye kb. mennyi idő?

Figyelt kérdés
A honlapjukon 5-7 munkanap van, de én inkább a tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2017. ápr. 12. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én több fórumon olvastam, hogy eléggé megbízhatatlanok, volt, akinek 2 hét volt, én pont emiatt választottam a Prena-testet. Mert róluk többen írtak jó tapasztalatot.

(Nekem is az volt, 5 nap volt csak.)

2017. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek segít: a vérvételtől számítva a 13. napon volt eredmény. Az összes Nifty-s vérmintát az országból az istenhegyi klinikára küldik és ők mindig szerdán vagy pénteken küldik tovább Kínába. Az 5-7 munkanapot a minta laborba érkezésétől számítják.
2017. ápr. 27. 07:36
 3/5 A kérdező kommentje:
13. munkanapon...
2017. ápr. 27. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az Istenhegyin csináltattam, tisztában voltam vele, hogy 2 nap van szállítás, így péntek reggelre mentünk. Rá 1 hétre hétfőn lett eredmény, gondolom hétfőre érkezett be hozzájuk a minta, így 5-6 munkanap alatt kész lett.
2017. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökön vették le a vért, pénteken volt a szállítás, rá következő pénteken már hívtak is.
2020. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!