Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes terhesen barna folyás?...

Minimanó94 kérdése:

13hetes terhesen barna folyás? Orvosom szerint normális, csak szerintem nem?

Figyelt kérdés
szóval 13 hetes kismama vagyok, van vagy volt egy hematómám ( nemtudom mi van vele ugyanis legutóbbi kombinált tesztes ultrahangon nem volt hajlandó megnézni az orvos) A baba fejlődött ahogy kellett, jó volt a szívműködése is. Barnás vérzés is volt 2-3 hétig ami az orvosom szerint a tisztulást ürülést jelenti, Pár napja elmúlt mintha nem is lettvolna semmi, ma megint van és ilyen nyálkás trutyis valami, nemtudom mihez hasonlítsam, nem túl sötétbarna de ilyen puding szerű nyálka :/ Teljesen kétségbe vagyok esve, a dokim nem mond semmit, védőnő se tudja miez !! :/ Aztmondták addig nincs baj míg nem piros vérzés nagy alvadt darabokkal

#hematóma #barna nyálkás válladék
2017. ápr. 12. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el másik orvoshoz.
2017. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el masik orvoshoz ha aggódsz, de ha a doki azt mondja nemcgond akkor szerintem ne aggódj, mégiscsak ő az orvos. De ga veletlen a masik doki azt mondana hogy baj van,akkor Menj el egy harmadikhoz, es azt az álláspontot fogadd el ami kettő-egy aranyban nyert :D.
2017. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!