Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek felfázás vagy ez...

Szerintetek felfázás vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel kezdődött,hogy fájdogál a hasam(alul lent) sokat is pisilek de ez igazából nem mérvadó mert kb mióta terhess vagyok azóta pisilek nagyon sokat. Nem csíp ha pisilek,meg semmi ilyesmi. Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek felfázás vagy csak rendeződnek bent a dolgok? :)

Holnap leszek 15 hetes. Köszönöm.


2017. ápr. 12. 21:45
 1/3 A kérdező kommentje:
*terhes
2017. ápr. 12. 21:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy vagy. Ha hirtelen jóval többet jársz, inkább nézesd meg.

Én kb 22 hetesen elkezdtem éjjel pisilni járni, nem is foglalkoztam vele. 25 hetesen jött ki laborban vér, vörösvértest meg sok baci. Aztán majd csak akkor koppant az egész, mikor fél doboz antibiotikum után újra átaludtam az éjszakát. Nem kellett volna a terhességre fognom.

2017. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha fájdogál a hasad 15hetesen akkor lehet picit többet kellene pihenned. A sok pisilés meg a méh megnagyobbodása miatt sűrűsödik egyeseknél. De nem vagyok doki, ha úgy érzed nincs rendben valami inkább kérdezz rá! 😊
2017. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!