Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye biztonságban van?

Ugye biztonságban van?

Figyelt kérdés
40+3 hetes kismama vagyok, 2 naponta járok NST-re és flowmetriára,ahol mindig minden rendben van. Hétfőn kell befeküdnöm,ha addig nem történik semmi. A baba sokat mocorog,fészkelődik. Annyira szeretném már ha megszületne,rettegek,hogy valami baja esik odabent...
2017. ápr. 12. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságban van persze. Ezért figyelik naponta NST-n is, hogy nézzék a baba szívét, és a magzatmozgást. Ha mindent rendben találnak, akkor nincs mitől félned.

Rengeteg kismama van ebben a helyzetben, mint Te is. Lehet befeküdnöd sem kell, és előtte egy nappal beindulnak magától a dolgok. Ne aggódj! Csak pozitívan!

2017. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is ne aggódj annyit,mert szükséged lesz az erődre a szüléskor. Másodszor amíg mocorog és mindent rendben találnak addig biztonságban vagytok mindketten!! 😊 Csak pozitívan élvezd ki az utolsó csak kettesben töltött pillanatokat 😊
2017. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, mert az nem tesz jót! Próbálj lazítani, készülni a találkozásra. A rettegés, félelem érzése nem tesz jót. Én mindig azt mondogattam magamnak, hogy Egészséges babám könnyű szüléssel jön a világra! Így is lett! Neked is ezt kívánom! Kitartás! Ez már abszolút a finish! :)
2017. ápr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj,setalj nagyokat (ha birod) elvezd az utolso nagypocakos napokat.nekem 8 eve aprilis 11.en mondta az orvosom,hogy masnap szulunk(4.re voltam kiirva).

A szuleszno mondta,hogy ilyenkor sokszor elindulnak a babak maguktol.

Este setaltunk egy nagyot,teli ettem magam fagyival.furdes utan mar ereztem valamit,de meg el tudtam aludni,ejjel 2 kor viszont mar eleg eros fajasokra ebredtem,3 kor ertunk be a korhazba es reggel 6 ra meglett a pici.

Ne aggodj,minden rendben lesz.konnyu,szep szulest kivanok.

2017. ápr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van,igyekszem megnyugodni és kiélvezni ezt a pár napot míg érezhetem a pocakban a mocorgást. 😊
2017. ápr. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!