Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a kellemetlen hasi fájdalom...

Ez a kellemetlen hasi fájdalom lenne a haskeményedés? Éjjel szoktam rá felébredni.

Figyelt kérdés
Napközben nem szoktak ilyen panaszaim lenni, éjjel viszont akaratlanul is a hátamra fordulok, majd néha enyhe hasfájásra ébredek. Tegnap éjjel is ez történt, felkeltem, hogy járok egyet és ez a kellemetlen hasfájás csak fokozódott. Mintha elnehezült volna az egész hasam. Azonnal vissza is feküdtem - oldalra - és 2-3 perc alatt megszűnt ez a fájdalom. Ez az lehetett? De a haskeményedés nem csak pár másodpercig tart? 26 hetes vagyok.
2017. ápr. 13. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a kemenyedes akar percekig eltartott es ahoz tudnam hasonlitani mintha befeszulne a hasizmod amit nemtudsz ellazitani .. ilyenkor olyan kemeny volt a hasam mint a kezfejem ha megnyomom. Ha nagyon surun elofordul az nembiztos hogy jo.
2017. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!