Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen condiloma acuminatum,...

Terhesen condiloma acuminatum, lehet igy szexualis eletet elni?

Figyelt kérdés

A hüvelybemenetnel szemölcseim vannak, ezba terhesseg 3 triszemesztereben jött ki, mos mar a 37 hetben vagyok, 2 cm-re meg is vagyom nyilva.

Felviheti a fertözest szeretkezes közben a ferjem a peniszevel a babahoz?Mjvel az orvosok azt mondtak h nincs ok csaszarra , tehat attol h ott vannak a szemölcsök, kibujhat a baba ott, mivel nyugodt allapptbna vannak a szemölcsok, nem vereznek nem viszketnek...



2017. ápr. 16. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem kockàztatnàm meg.
2017. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küzdöttem, mint te. Nekem kerülnöm kellett a szexet és a babát sem szülhettem meg természetesen.
2017. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna kockaztatni.
2017. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a 3 hetet mar csak kibirod ...
2017. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Condylomával eleve tiltott a szex (magad miatt is, párod miatt is), így a kérdés is értelmetlen...


Vagy komoly, hogy konizációt akarsz és az apukának is fájdalmas kezelést?

Ismerősömnek (ffi) kimetszették több helyen.

2017. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A szex lenne az utolso, ami eszembe jutna nemi betegseggel..........marmint nemiszervet erinto betegseggel.
2017. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen felviheti, szóval ne szexelj. Sőt, ő is elkaphatja.

Az orvosaid nem tudom miből tanultak, de ilyen esetben szóba se jöhet a spontán szülés. Hiába vannak ''nyugodt állapotban'' a szemölcsök, attól még fertőző, és a gyerek is elkaphatja szülés közben.

2017. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6-os! Tehát ha lenne egy szemölcsöd, amit kezelnének, majd évekig tünetmentes vagy, te akkor sem szexelnél soha többet, sőt, eszedbe se jutna a szex. Mhm, mesélj még :)
2018. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8, ezzel amit írsz egy, de annál nagyobb probléma van.

Ha valakinek hpv-s szemölcse van, az nem kezelt és nem tünetmentes. Nincs olyan, amit a kérdező írt, hogy "nyugalmi állapotban lévő szemölcs". A szemölcs sérülés nélkül (tehát ha ép szélű, nem levedzik) is fertőz, bőrkontaktussal.


Akkor vagy kikezelve a condylomából, ha minden szemölcsödet eltávolították (pl.: laser vaporizációval vagy ecseteléssel) és nem is jöttek elő. Ekkor nem vagy beteg, ekkor mehet a szex.

2018. szept. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!