Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil teszten mikor lett...

X-epil teszten mikor lett nektek erősebb a tesztcsík, mint a kontroll?

Figyelt kérdés
A legalapabb tesztre gondolok, amiből 2 van egy dobozban.
2017. ápr. 16. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Azt mondjak az xepil -re hogy nehezen erősödik !


Nekem ket nap alatt szinte semmit nem erősödött ! 4-5 nap utan mar kicsit erősebb volt ! De közel sem olyan eros mint a kontroll ! Aztan utana mar le álltam a teszteléssel ! Tehat nekem sosem volt olyan eros mint a kontroll csík !

2017. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én csináltam egyet a 9. dpo-n (tudom, hogy baromi korai, de aznap kellett mennem hcg vérvételre is, és nem akartuk számokból megtudni, hogy sikerült-e), azon nagyon halvány volt a csík. Aztán vaterás teszteket csináltam, szépen erősödött, majd pénteken-szombaton-vasárnap megállt (leheletnyivel halványabb a tesztcsík, mint a kontroll), nem erősödött. Tudom, hogy tök beteg dolog ennyit tesztelgetni, de már volt egy elhalt terhességem, így megnyugtató volt, hogy erősödik.

Ma megcsináltam az x-epilt is, mert elfogyott a vaterás és ugyanolyan erős a 2 csík. 20. dpo-n vagyok. Számíthatok még erősödésre? Abban bízom, hogy elérték a max. pozitivitásukat és azért nem erősödnek, nem azért, mert baj van megint. :(

Dokihoz csak pénteken megyek.

2017. ápr. 16. 13:54
 3/8 A kérdező kommentje:

És köszönöm a választ!

Igazából arra számítottam, hogy x-epil nem lesz még ennyire "erős" és tudom még pár napig figyelni, hogy erősödöik-e.

2017. ápr. 16. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy hét késés is csak halványka volt a teszt csík.
2017. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13. dpo-n egyértelmű pozi volt, 23. dpo-n is pozi, de sose lett erősebb mint a kontroll. Nem is kötelező egyik tesztnek sem. Nem hcg mennyiséget mutatnak.

Ha ott a két csík nem kell tovább tesztelgetni :)


25hkm

2017. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez most kicsit megnyugtatott! :)

Tudom, hogy hülyeség volt tesztelni és nem is csinálok többet, valahogy kibírom péntekig. Bízunk benne, hogy ez a baba most velünk akar maradni és meg akar születni.


Neked boldog babavárást! :)

2017. ápr. 17. 09:06
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak leírom, hátha valakinek hasznos. :)

Soha nem lett erősebb a tesztcsík, mint a kontroll, sőt, 6+5 naposan ellőttem az utolsót, és nagyon halvány lett. Még jó, hogy előtte nap voltunk Uh-n, ahol minden rendben volt, erős szívhang, 8 mm-es embrió. :)

Szóval tényleg nem szabad tesztelgetni, mert semmit nem jelent.

2017. máj. 21. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, már lehet nem olvassa senki, azért leirom az én tapasztalatomat. Én is először x-epillel teszteltem, a nemvárt előtti éjjelen. (28 napos, félidőben peteéréssel ciklusokkal)

Nagyon nagyon nagyon halvány lett, a párom nem is látta, de én tudtam h ez most nem olyan mint a többi amit már addig ellőtem. Szval másnap vettem érzékenyebb tesztet, predictort. Azon biztonsággal ott volt a két csík. Majd azon a héten még vettem több x-epilt kíváncsiságból. Egyértelműen erősödtek a kétnaponta végzett tesztek, de halványak voltak. Most lehetek 7 hetes, (két nap múlva megyek UHra) és igen, az este csináltam egy tesztet és mostmár erősebb a tesztcsík mint a kontroll. :)

2019. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!