Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben különbözik a felfázás a...

Miben különbözik a felfázás a terhességi gyakori vizelési ingertől?

Figyelt kérdés

Nálam a felfázás általában annyi szokott lenni, hogy gyakran járok mosdóba, max csíp egy kicsit, ez minden.


A 19. héten vagyok, napok óta egyre sűrűbben járok wc-re (fél órát sem bírok), a hólyagom körül enyhe nyomást érzek. Nem tudom, hogy ez felfázás-e vagy sem, mert nem lenne indokolt a felfázás. Télen ugyanilyen körülmények között nem volt semmi bajom, csak egy alkalommal, de akkor ténylegesen tudtam, hogy felfáztam.


Ez lehet felfázás? Érdemes ismét orvoshoz mennem és antibiotikumot szednem?


Előre is köszönöm a segítséget.



2017. ápr. 18. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes orvoshoz menni,mert mi nem vagyunk azok, és a tippektől még senki nem gyógyult meg.
2017. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy enyhébb eset semmiben. Én a terhességre fogtam, a 24 hetes laborból meg kiderült a húgyúti fertőzés. Ráadásul csak az tűnt fel fél doboz gyógyszer után, hogy visszaállt a rend a pisilés gyakoriságában. Ezek után úgy gondolom érdemes a vizelet ellenőrzése, ha hirtelen többször kell menned. Persze előbb utóbb biztos lennének feltűnőbb tünetek mint a csípő vizelet, de a legjobb, ha annyira nem fajul el a dolog. Az már nálam 3 keresztes, ha csíp.
2017. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyébként is hajlamos vagy rá, inkább menj el dokihoz. De ne szedj antibiotikumot, csak a ha laborral igazolódik, hogy szükség van rá.
2017. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!