Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig lennétek, vagy...

Ti meddig lennétek, vagy voltatok kb 35-36 hetesen lagziba?

Figyelt kérdés
Augusztusba lesz a sógornőm esküvője. Mindenképpen menni szeretnék csak nemtudom, h meddig maradjak. Gondolom nem szerencsés reggel 6ig a lagziba maradni. Pedig őket ismerve biztos lesz haza kísérés is. Nem szívesen hagynék ki egy fontos pillanatot sem az esküvőjükről hiszen az életük legszebb napja. Viszont azt sem szeretném, h a picikémnek bármi baja legyen. Szerencsére abba a városba lesz ahol lakunk..

2017. ápr. 21. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Kb addig, hogy a megszokott időben tudjak lefeküdni. De addig sem féktelen heje-hujázással tölteném az időt.
2017. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én addig, amíg bírnám és jól érezném magam. Nem terveznék előre időpontot.
2017. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ébren bírok maradni,jol érzem magam.Nem 8éves kislány vagy akit haza vigyek 9kor vagy maradhat 11ig? Ugyanmár,...ha nem ugri-bugrálsz,oda figyelsz magatokra miért ne maradhatnál ameddig bírod?Ha éjfél akkor éjfél,ha hajnal 5 akkor hajnal 5.Az a babó tökéletes biztonságban van ha vigyázol magadra és rá!!!
2017. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
En is lagziba megyek hasonloan pae hettel fiatabb tethesen. En addig maradoj amig jol erzem magam es "biztonsagosnak" ( nem tul reszegnek ) talalom a helyet embereket. Nrm szeretbem ha rangatnanak hogy menjek tancolni...es hadonlo spicces szokasok.
2017. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 hetesen voltam lagziban. Hajnal 2-ig maradtunk, de nem volt jó a buli, pocsék volt az étel, alig volt sütemény. Ha jó hangulat lett volna vagy közeli családtag esküvője lett volna, akkor maradtam volna végig. De én nagyon jól viseltem a terhességet, soha olyan energikus nem voltam mint a második és harmadik trimeszterben.
2017. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nem vagyok paramami, de mikor engem ennyi idősen beültettek másfél méterre két akkora hangfaltól, mint amekkora én vagyok és úgy áradt a Hej Rigó, hogy öt asztallal messzebb is arra panaszkodtak, hogy rohadt hangos, akkor kicsit úgy voltam vele, hogy kár volt eljönni, nem is maradtunk sokáig és azt se az asztalnál töltöttük...
2017. ápr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En a kiirt időpont előtt voltam par nappal. Hajnalig nem voltam almos. Finomakat ettem, sétálgattam, zenét hallgattam. Jól ereztem magam. Es harom napra rá megszületett a kisfiam. Addig maradj, amig jól érzed magad.
2017. ápr. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én 39 hetesenreggelig voltam a legjobb barátnőm lánybúcsuján...viszont nyilván nem ittam, jó melegen öltöztem és nem táncikáltam. szerintem ameddig úgy gondolod kényelmes, nyugodtan maradj
2017. ápr. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En ilyen idos kismamakent eskuvon szolgaltam fel este 6 tol masnap reggel 6 ig. Semmi de semmi bajom nem volt. Nem hajszoltam tul magam de dolgozni kellett. Amig nem vagy faradt addig maradj.
2017. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. :)
2017. ápr. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!