Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet Fekete...

Terhesség alatt lehet Fekete Bodza teát inni? 11 hkm

Figyelt kérdés
Már voltam dokinál is ő felírta a Stodalt meg egy másik homeopátiás gyógyszert , de nem használt semmit a köhögésemre.E mellett a hársfa teát, a mézes-fokhagymát és már sok hülyeséget kipróbáltam de semmi.Már ez a köhögés kezd kiborítani.Valami házi praktikák?

2017. ápr. 22. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem dokit kérdezz. Nekem anyukám a kakukkfüvet ajánlgatta kismamaként erre cikkek csak tiltólistára teszik teaként fogyasztva. Szóval azt inkább ne.

Fekete bozdát ahogy olvasom vízhajtó hatása van, nem javasolják.

Nekem is aktuális egyébként, 2 hete köhögök, talán már mintha múlóban lenne. Én bevallom teákkal nem is merek kísérletezni, egyesekről elég egyértelmű cikkek alapján hogy nem kéne, másokról csak ellentmondásokat olvasok, így igya az ember?

29 hkm

2017. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!