Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali alsó hasi fájdalom...

Jobb oldali alsó hasi fájdalom terhesség alatt mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Három hete kezdődött egyszerűen csak belenyilalt a fájdalom a jobb oldalamba ami kihatott teljesen a hátamba is de főként elől éreztem olyan mintha szúrkálnának késsel belülről és nagyon fáj. Menni alig bírok, se semmit nem tudok olyankor csinálni. Van hogy pár órát fáj, van hogy félórát.. Nem mindennap fáj pár naponta jön csak elő. Kérdeztem a nőgyógyászt aki csak annyit mondott rá hogy ez teljesen normális nem kell aggódni. Nektek volt vagy van ilyesmi fájdalom? Mégis mitől lehet? Amikor előjön nagyon fáj és aggódom. Egyébként 20 hetes terhes vagyok.

2017. ápr. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a méhszalagok nyúlnak, ha a dokidnak is mondtad, akkor ne aggódj!
2017. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magnézium pihenés! Szalagok nyúlnak! 17hkm
2017. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Vesemedence tágulat volt + egy kis hugyúti fertőzés, de lehet normális is. Bár, ha menni nem tudsz (én sem tudtam), azt azért normálisnak nem mondanám.
2017. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer de akkor 2 napig 24 hetesen. Nekem volt UH, vizeletvizsgálat, kézi vizsgálat, minden rendben volt. Rálépni se tudtam a jobb lábamra, annyira fájt. Pihenve viszont egyáltalán nem. Fogalmam sincs mitől volt, de bajt nem jelentett.
2017. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt par napja egy hasonlo, de csak 1mp-ig tartott, elmult, amint poziciot valtottam es nem sugarzott a hatamba... En is 20 hetes vagyok.


Ha viszont jobb oldal es vegigment a labadon, akkor nezz utana az isiasznak es nyujtsad kicsit a gerincedet, mert terhesseg alatt elojohet.


[link]

2017. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!