Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+5 hetes km vagyok. Tegnap...

16+5 hetes km vagyok. Tegnap óta tapasztalom, hogy bővebb krémes folyásom van, nincs szaga. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! ilyen fehér színű? mert ha igen akkor teljesen normális! :) nekem már a 14. héttől van folyamatosan hol ilyen fehér, hogy vízszerű váltogatják egymást :) és egyre több mennyiségben, de ennek így kell lennie :)

18h km

2010. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt ez sajnos teljesen normális. Nekem is van már szinte az eleje óta, elég kellemetlen úgy hogy én ilyen kis mini tisztaságit használok. 31 hetes km
2010. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen fehér színű. Akkor megnyugodhatok, nincs baj?
2010. máj. 14. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
hol vízszerű - ezt akartam írni :) elírtam :)
2010. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Szerintem megnyugodhatsz, de az orvosod biztosan látja majd vizsgálatnál és ha valami természetellenes akkor biztos szól és kapsz kúpot.
2010. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!