Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 3 napos vagyok. Ma...

5 hetes 3 napos vagyok. Ma éjjel nagyon erős görcs jött rám. Viszont nem vérzek. Lehet h ez jelezte h elhalt a magzatom?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt is elhalt a magzatom 8 hetesen. Most szedek progeszteront h megtartsa a terhességet! A mikor felébredtem kimentem mosdóba utana vettem be magnéziumot es utana elmúlt a görcs. Ugye nem annak a jele h meghalt a pici? 3 evig küzdöttünk h összehozzuk. Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 25. 05:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha vetélés lenne, akkor elkezdenél vérezni. Ha missed ab, akkor meg nem ereznél semmit, csak nem fejlődne tovább a terhesség.

Viszont ha erős a görcs, szólj a dokinak, lehet, hogy emeli a progeszteront.

Te mindent megteszel, amit lehet. Bízz a legjobbakban.

2017. ápr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem az ilyen nőket.3evet vár a babára,előtte el is halt egy és itt kér tanácsot "erős" görcs esetén.Ha most valaki azt írja itt neked,hogy ne aggódj,ez normális,te elhiszed és megnyugszol az helyett,hogy ügyeletre mentél volna,főleg ha 3eve el is halt egy babád?Ez nem az a hely,ahol megtudják mondani mitől görcsöltél.Es erős görcs egyáltalán nem jó jel.
2017. ápr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mint mondtam csak egy pillanat volt az egész. Ezért nem fogok ügyeletre szaladni. Főleg nem hajnal 2 kor. Szted az ügyeleten mint mondtak volna? H nyugodjak meg nincsen semmi baj. Ahogy beszedtem a magneziumot el is mult gyorsan.
2017. ápr. 25. 06:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem elso babamnal volt ilyen, kb. ennyi hetesen ejjel felebredtem a gorcsokre, biztos voltam abban, hogy na masnapra megjon. Aztan megsem, a baba maradt, nem volt verzes sem utana.

A gorcs akkor gond, ha nem mulik el magneziumtol sem.

2017. ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már elmúlt a görcs a magnéziumtól.
2017. ápr. 25. 08:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Magne B6 napi 3x3 vagy 3x2 es pihenj sztem nem lesz baj! Jó h szeded a progit
2017. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Magnerotot szedek. Gondolom az is jo nem?
2017. ápr. 25. 09:27
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Egy brutál nagy görcsre én biztosan bementem volna az ügyeletre. Lehet, hogy dohogott volna a vizsgáló orvos, meg azt mondta volna, hogy ilyenkor pihenni kell, magnézium, bla-bla...de biztosan megnézte volna uh-val a babát, és ha gond van, intézkedett volna, ha pedig a baba rendben van, erős a szívhang, akkor pedig megnyugodtam volna, és tojtam volna a dohogó doki fejére.

Most nem vagy ideges? Hiába elmúlt a görcs, bevettél egy adag magnéziumot, úgyis ideges vagy, és a vége úgyis az lesz, hogy a dokinál kötsz ki, mert szeretnéd látni a babát.

Én sem értem az ilyen nőket. Engem, ha lekötöztek volna, sem tudtak volna visszatartani a két várandóságom idején, hogyha úgy érzem, nem stimmel valami, megmutassam magam a dokinak. Igen, akár éjjel 2 órakor is!

2017. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Magnerot is jó. Bár mikor en a dokit kérdeztem mindenkepp a magne b 6 ot ajánlptta. Amikor elfogyott a magnerot akkor azt vettem es kicsivel jobb volt mint a magnerot
2017. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Figyelj mar utolso elotti. 5 hetesen meg nincsen szivhangm ha mar ennyire mondod h volt ket terhesseged. Akkor tudnod kene b 5 hetesen nincsen neki szivhang.
2017. ápr. 25. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!