Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két héttel szülés előtt...

Két héttel szülés előtt fontos utazás?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a várható szülés előtt (október) kb két héttel két napra fel kellene mennem Pestre. Változtatni nem tudok időpontot, ez nem rajtam múlik.

Ti bevállalnátok így az utat? Az orvos mit mondhat erre? HA esetleg mennénk is, a párommal ketten, ha akkor jönne épp a baba, meg tudjunk mindent oldani, tehát ez nem lenne gond. Csak ugye 38. hétről van szó, addigra akár meg is születhet, akkor naná, hogy nem mennék sehova. Ebben a hétben nektek nagyon fárasztó lett volna egy három órás utazás?

Első baba, és fogalmam sincs, mire számíthatok, de ha jobb ezt mindenképpen kihagyni, kérlek, mondjátok meg, és akkor inkább lemondom már előre.



2017. ápr. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

36. héttől én eleve táppénzen voltam, az pedig kizár mindenféle utat, ha egyébként bírtam volna is.

3 órás utat egyébként kb. 10-szeri megállással bírtam volna, olyan sűrűn kellett pisilni.

Mindemellett 38. héten meg is született.

2017. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem bírtam ülni a végén 1 órát se egyhuzamban. Előre nem lehet tudni. Nekem nagyon fájt a derekam, vagy feküdtem, vagy járkáltam fel alá inkább, akkor nekem jobb volt. De kiszámíthatatlan, hogy ki hogy viseli az utolsó heteket..
2017. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Első baba volt, mindenki mondogatta hogy túlhordom, 38+4re született. 36. hét után nem mennék sehova. Semmi nem olyan fontos, hogy ne érjek be a kórházba időben.
2017. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem már a második volt,de én mentem. Ott is lehet szülni elven. Bár ott sajnos ami legközelebbi lett volna,az nem bababarát,nekem meg az fontos volt.

De úgy voltunk vele,ha rám is jön,hazaérünk simán (2,5óra).

Nekem a másodiknál semmim nem fájt. Ő a 39.hét +1 napján született meg 8óra alatt.

2017. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha első baba, jóval bátrabb lehetsz! Egyébként ha beindulna, irány a Szent Imre kórház! Nagyon bababarát, és szép is! De nem hiszem, hogy PONT akkor szülnél meg!
2017. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezt senki nem tudja neked megmondani, mindenkinek más a terhessége. Én 40+3-ra szültem, és előző napig simán bárhova tudtam volna menni annyira semmi bajom nem volt, kertészkedtem, szobát rendeztem, festettem az előző hetekben. Egyébként tényleg irány a Szent Imre ha beindulna, én is ott szültem, csak ajánlani tudom.
2017. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En valoszinuleg nem mennek. Elso babam 40. hetre szuletett, es akkor en sem gondoltam bele meg a 39. het vegen sem, hogy akarmikor beindulhat a szules, siman mentem egy tobb oras utra tomegkozlekedessel, es raadasnak tobb mint fel ora setaval. Ez este volt, masnap be is indult a szules. Masodik babam 37. heten szuletett, akkor mar sokkal elovigyazatosabb voltam ilyen teren is, eszem agaban sem volt elmaszkalni igy messzebbre mar a 36. hettol.
2017. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdező beválaltad az utat?
2021. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!