Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen nektek volt ilyen/h...

26 hetesen nektek volt ilyen/hasonlo erzesetek?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete nagyon feszul a hasam olyan neheznek es telinek erzem magam.

Ma ennek a tetejebe jott a nyomo fajdalom.

Olyan mintha valami nyomna belulrol, faj az egesz szemerem tajekom, huvely.


Mikor hivtam a midwifeot azt mondtak normalis, felek nyilik a mehszajam es itt meg sem nezik ezt addig ameddig be nem indul a szules.


Valaki esetleg? Normalis ez vagy aggodnom kellene?

Mas fajdalmam (derek, osszehuzodas) nincs.


2017. ápr. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt, normális, keményedés a neve, szedj rá magnéziumot.
2017. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, 24.hétben vagyok. A hüvelyi, szemérem tájéki kellemetlen érzés amiatt van mert nyom valami eret a baba , ilyenkor nekem olyan mintha bekeményedne a szemérem ajak és a hüvely. De ha fekszek egy fél órát elmúlik, jellemzően este érzem a nap végén. Munka és egy 2 éves mellett nem sok idő van pihenni. A hasfeszülésre szedj magneziumot , én napi 2t szedek de ha jobban feszít akkor beveszek még egyet. És ha van lehetőséged ilyenkor feküdj le kicsit. Az is sokat enyhít ezeken a kellemetlen dolgokon. Szüléssel ezek azonnal elmúlnak majd.
2017. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kate1987 ***** válasza:

Kb 28 heten kezdodott nekem, foleg ejjel fajt. Olyan volt mint mikor sok ido utan eloszor biciklizel es faj ott lennt utanna. Olvass utanna, normalisnak tartjak. A dokim mondta hogy a relaxin nevu hormon a felelos. Vegul elmult ugy a 34 het korul. Kemenyedes, derekfajas, gorcs nekem se volt. Azok

A 30ik heten kezdodtek mert a dugom egy resze tavozott es rovidult a mehnyak. Kaptam magneziumot es salbutamolt az eriss gorcsokre es most 40 hetet betoltottem es lurko meg nm akar kibujni. Probalj meg megnyugodni, tudom nehez de hidd el segit.

2017. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leirtak alapjan normalis az erzes nekem is van hasonlo es még a mehnyak sem rovidult nalam uh alapjan.


25hkm

2017. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!