Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jart valaki. ugy hogy menses...

Jart valaki. ugy hogy menses utan tobb nappal. Lett pozitiv a teszt? 4 napja kesik bal oldalt szur negativ teszt.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most megvolt vagy késik.bocs lehet en nem tudom ertelmezni.menses utan pozitiv teszt?4 napja kesik?ha kesik tesztelj egy het mulva.akkor tuti eredmenyt ad
2017. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem kérdés csak egymás után dobált szavak, ráadásul az eleje ellent mond a végének.
2017. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi hugom irta a kerdest csak diktaltam de nem igy :)Tehat a kerdes Jart-e mar ugy valaki hogy a menses kesese utan tobb nappal lett csak pozitiv a teszt? Tehat nem 2-3 nap keses utan mutatott pozitivat hanem.pl 1 het. Mert nekem.ez a 4. Nap h kesik tegnap is negativ teszt most delutan is.
2017. ápr. 25. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen de ritka, akkor fordul elo, ha kesobb volt a peteeres kozepidonel.
2017. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem, 8 nappal halványan. Nem középidőben fogant, hanem menzesz előtt pár nappal.
2017. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,siman lehet meg pozitiv,ugyhogy ne izgasd magad
2017. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!