Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktól kérdeznék akik kis...

Azoktól kérdeznék akik kis korkülömbségel szültek?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok, van egy 8 hónapos babám az orvos nyugalmat és hogy kíméljem magam a nehéz dolgoktól ne emeljek, mert barnás véres folyásom van. A babám 9 kg és napközben teljesen egyedül vagyok nincs segítségem, nem tudom elkerülni hogy ne vegyem fel. Hogy oldottátok meg?

2017. ápr. 26. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg karból emelni, nekem ezt mondta a védőnő. Én 9 hetes vagyok, ráadásul ikrekkel, nekem 15 hónaposom van, ő több mint 12 kiló és őt is sokszor kell emelnem. (Etetőszékbe, pelenkázóra, rácsoságyba.) Nekem sincs segítségem napközben, de nyilván el kell látnom a gyereket, nincs más választásunk. Bízni kell abban, hogy kibírja a terhesség, ez van. Sajnos második terhességnél már nagyjából senki nem tudja magát annyira kímélni, mint az elsőnél.
2017. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kitartás reméljük hogy minden rendben lesz. Nálam még az van hogy csásháros voltam
2017. ápr. 26. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem is írtam, hogy én is! :))))) Szóval nálam is császáros heg + ikrek + 12,5 kilós gyerek. Bízzunk benne, hogy minden jól alakul, mást nem nagyon tehetünk. Kitartás!


#1 voltam

2017. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm 2 gyereke között 11 hónap van. Ő is császáros volt, és még gerincproblémája is van. Szóval igyekezett nagyon keveset emelni.

(most 2,5 és 3,5 évesek, és 6 hónapos a legkisebb tesó)

2017. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!