Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vitaindítónak szánom!...

Nem vitaindítónak szánom! Heti 1szeri 9perc szoli ártalmas lenne a babára? 24hetes terhes vagyok, terhesség előtt jártam de most nem merek elmenni mert féltem a babámat. Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább mellőzd a szolizást, a szolárium felmelegíti a magzatvizet.Lassan itt a jó idő sétálj nagyokat, üljk ki valahová ahol süttetheted magad egy picit.Sosem bocsájtanál meg magadnak ha valami baja lenne babának, és csak a legkisebb esély is lenne rá, hogy a szoli okozta.
2017. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn úgy tudom maga a szolárium nem ártalmas, de a meleg igen. Hírtelen felhevül a tested, és a has direkt hönek kitenni sem túl jó.
2017. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy ha bármi baja lenne a fiamnak és azt mondanák hogy azért mertelmentem párszor szoliba egy életen át utálnám magam....igazatok van,nem is értem hogy fordult meg a fejemben :/ pár hét és tényleg naposabb idő lesz ,majd napozgatok :) köszönöm!
2017. ápr. 26. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegszik tőle a magzatvíz
2017. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom, mert nagyon gyorsan feltudja melegíteni a magzatvizet, ami árt a babának! Szerintem ne kockáztass!


Előtte én is jártam, mert nem szeretem, hogy fehér vagyok, de terhesen mellőztem, hiszen a kislányom egészsége fontosabb mindentől. Majd bepótolod szülés után ☺.

2017. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pacsi :) kihagyom továbbra is a szolit ahogy eddig is :) köszi csajok
2017. ápr. 26. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom nem csak a babának káros hanem a bőrnek is! a hasadon a kinyúlt bőr könnyen megég, a szövet vekonyabb karosodhat...nyilván első indok a baba egészsége de már sak a szépséged érdekében se menj terhesen, ha jót akarsz
2017. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ismerős fiatal hölgy a varosban, aki rengeteget jart. Egyebkent semmi baja a fianak. csodaszep baba, de lehet csak bemákolta...

egy masik ismim nem tudtam X honap terhes koraig hogy varandos es rontgenben melozott...semmi baja csodabal hataros modon a babajanak... mondjuk az utobbi erdekes eset volt :-)

azert en nem kockaztatnek :-)

2017. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!