Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes (vagy 5hetes es 2napos)...

5hetes (vagy 5hetes es 2napos) terhessegnel 6mm-es petezsak kicsinek szamit?

Figyelt kérdés

Ma voltam UHon.azt mondta az orvos hogy a 6mm kicsi egy 5hetes terhessegnek,vagy kesobb volt peteeresem vagy nem fejlodik randesen.

Elozo heten 18-an nem latott semmit.19-en elmentem egyeb okok miatt egy masik orvoshoz.ott mar latszodott a petezsak korvonala.az 6napja volt es ma 6mmes petezsakot mert az orvos..ebbol itelve en ugy latom rendesen fejlodik..valakinek tapasztalat?


2017. ápr. 26. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem később fogant pár nappal, de megfelelően fejlődik. Az elején 1mm-t nő egy nap alatt a petezsák, onnantól kezdve, hogy látni kezdik (amikor 1-2 mm-es). Ez egybecseng azzal amit írtál. Még 1-2 hét és a babát is látják majd.
2017. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen 3 naposan mertek 7mm-es petezsakot es szikholyag ltszodott, arra azt mondta a doki hogy kb 5 hetesnek felel meg. Szocal az en eredmenyem tenyleg rossz volt (foleg h nem kesobb fogant, hanm kozepidoben). Azutan fejlodott meg valameddig, lett embrio, szivmukodes, csak tul lassan nott tovabbra is es el is halt 7-8 hetesen.


Ez alapjan szerintem a te 6mm-es petezsakod picivel tobb, mint 5 hetesen nem rossz egyaltalan. Korai lenne meg erre azt mondano, hoy nincs rendben, szoval nyugodj meg.

2017. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első vizsgálat menses szerint 6+3 lett volna, de akkor egy 0,92cm petezsákot látott a doki, amire azt mondta kb 5 hetes lehet. Ezután 4 nappal elmentem a saját orvosomhoz, ott már látott embriót (2mm), és szívcső pulzálást. Erre azt írta, h 6+0.

Simán lehet nálad is későbbi peteérés. Mikor mész kontrollra? Drukkolok! 15 hkm

2017. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy het mulva megyek majd kedden.azert is gondolom h minden rendben lehet mert a napi 1mm novekedes megvolt es azt olvastam h az a normal fejlodesi meret naponta.es nem tudom amugy h a doki hogy szamol de nem kozepidoben volt ovum hanem 2nappal utana mivel a honapban csal 1x voltunk egyutt a parommal.ha o kozepidovel szamol akkor biztos h utana volt ovum
2017. ápr. 26. 16:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam UHon:) 15mmes a petezsak 3,8mm a baba es kezdodo szivhangot lattunk:)
2017. máj. 2. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Gratulálok! :)
2017. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!