Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel történt már olyan...

Valakivel történt már olyan hogy a vérvételnél a HCG tévedett és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

Mert engem megvizsgált a nőgyogyász azt mondta, hogy terhes vagyok!Elküldött Beta HCG vizsgálatra. Az derült ki, hogy nem vagyok.

De a doki meg azt mondta, hogy igen. És az ultrahangon látszik valami pici.. Vagy lehet valami más is?

Köszi a válaszokat:)



2017. ápr. 27. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos lehet valami más is. A hcg kell a terhességhez, anélkül nincs terhesség. Ha meg lát valamit, de nem vagy terhes, akkor az sajnos más lesz.
2017. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy véletlenül a tegnapi lány Szerbiából? Kísértetiesen hasonló a sztori, de tegnap sem lettünk okosabbak, lévén nem derült ki mi áll a papírodon, mi az a "valami pici", mert nyilván megnevezték azért és nem ezt írta rá a doki.
2017. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha terhes vagy a vertesztbek pozitívnak kell lennie. A vizelet tesztnek nen kötelező. Ha a hcg a vérben nincs jelen akjor nincs terhesseg sem! Lehet ciszta polip vmi mas. De baba nem lehet.
2017. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem szerbiából vagyok!
2017. ápr. 27. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A vérvétel nem téved.

Azt el tudom képzelni, hogy elhalt a terhesség, és még olyan pici volt, hogy a hcg gyorsan kiürült, a vetélés viszont nem indult meg.

Egyébként ha a doki biztos lett volna benne, hogy terhesség, nem küldött volna el vérvételre.

2017. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hál'istennek, a legnagyobb jóindulattal mondom, nagyon értetlen volt szegény. Nézd, a vérből már egészen kis mennyiségű HCG is kimutatható, a labor akkor is jelzi, amikor a teszt esetleg még nem, így ha az negatív, akkor sanszosan ez nem terhesség lesz most. Mi az a pici, amit látott, illetve hol látta? Mi van a leleteden? Bizonyára az ambuláns lapodon, amit a nőgyógyásztól kaptál, rajta van minden, ha leírod nekünk mi áll rajta pontosan, könnyebb segíteni.
2017. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ugyanez volt, elmentem dokihoz egyből elküldött h pisit adjak le, érte mentem negatív volt... másnap mennem kellett és a doki mondta h tuti h ez terhesség. Kérdezte hogy milyen terhességre utaló jelek vannak, én mondtam h 14 napja lésik a mensim, rosszullét, 7 patikai teszt pozi... megvizsgált és ultrahangozott... most 9 hetes a picim :)
2017. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó a vizelet teszt meg a vér teszt nem azonos.

Ez nem volt a kérdésre válasz :)


Ha a vérből negatív a HCG teszt akkor bizony ott nincs baba. UH-n meg láthatott cisztát is. Nyilván ezért küldött vérvételre kedves kérdező, mert ő sem volt biztos benne, hogy baba, de mivel te úgy mentél oda, hogy lehet terhes vagy így elsőre azt mondta, de kell a vérvétel eredmény is. Sajnos ez 10000%, hogy nem baba. Ha baba van akkor vérből ahogy már előttem is leírták, kellett volna látni. HCG nélkül viszont nincs baba. Az meg, hogy valamit látott bármi más lehet. Azt viszont érdemes kivizsgálni.


Jó egészséget!

2017. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy esetben lehet ilyen ami kb 1:1000 hez vagy inkább 5000-hez , az ha a laborban valamilyen oknál fogva elcserelik az uvegcsedet valaki maseval aki tenyleg nem terhes ! Persze ez eleg sarkos példa !!


Van egy sztorim ezzel kapcsolatban :

Barátnőm évek óta minden évben elment egy teljes verkepre ahol néztek neki mindent... Ilyen olyan okoknál fogva

Ez volt tavaly elott is valamikor ilyentájt ... Majd karácsonykor mar nagyon szarul erezte magát ... Állandóan aludt volna fajt a hasi tájékán ... Stb ! Lement háziorvoshoz az elküldte ot egy verkepre , az eredmény tökéletes vérképem volt se gyulladás , se máj probléma semmi .... Közben egyre rosszabbul volt ... Mar elment táppénzre ... Majd egyik este a párja bevitte kórházba ez kb a vérvétel utan 1 héttel volt ... Na a maja mar majdnem leállt !!! Majdnem meghalt ! A párja ki verte a balhét hogy hogy lehet ilyen ver eredménye ha majdnem meghalt ... Az illetékes labor elismerte a hibát !

Na de ez ritka !


Egy ilyen eset miatt el tudom képzelni hogy HCG verteszt negatív közben meg terhes az illető ! De hat ez mint a fehér holló !

2017. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!