Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy a 15....

Mennyire gyakori, hogy a 15. héten is tart még a terhességi rosszullét? Mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés
5 hetesen kezdődött, ma vagyok 15 hetes várandós. Már 10 hete tart a rosszullét. Kb 2 hete már jobb, mint az első időkben, de még messze van a jótól. Szinte semmit nem tudok csinálni, mindentől kifáradok és rosszabbul leszek, mert ha mozgok, felkavarodik a gyomrom és erősebb lesz a hányinger. Úgyhogy szinte egész nap pihenek. Elképesztően rossz a közérzetem és nagyon várom, hogy vége legyen :(
2017. máj. 3. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedul ezzel.. nekem is 5 hetesen kezdodott a hanyinger, hanyas, es mindket terhessegemnel 16. hetig tartott, illetve a masodiknal talan valamivel meg tovabb. Szornyu rosszul viseltem en is.
2017. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Probàldmeg a salvus vízet.Nekem 6 hetessen kezdödőtt evés utàn émelygés,hànyinger...Napi 2-3 iszok pàr kortyot.Atota semmi bajom.
2017. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
20 hetesen hánytam utoljára. Ismerősöm szülés napjáig,úgyhogy nagyon változó. Boldog babavárást. 35+4 hkm
2017. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is az utolsó napig hánytam. :(

Teljesen változó. Az előző két terhesség alatt semmi nem volt.

2017. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
17 hetesek vagyunk, de sajna semmi nem múlt el a "kezdeti" rosszullétből. Talán még erősebb is.
2017. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 31. hetesen kerültem be a kórházba a hányással, lefogyva, kiszáradva, bárcsak hamarabb bejöttem volna, csak senki nem vette komolyan, hogy napi 10-szer hányok a legelejétől kezdve. Cerucal-t szedhetsz egyébként 12. héttől és savlekötöt, pl. Ludea is érdemes.
2017. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni de én a szülésig hánytam. sőt, szülés közben is 3x. volt olyan nap hogy 15-ször. pedig gyógyszert is szedtem rá. kiszáradással is 4x voltam a kórházban. szerintem örülj neki hogy ha pihensz akkor jól vagy, én örültem volna nagyon, mert annyira legyengültem hogy felülni nem tudtam magamtól. de reméljük nemsokára jobb lesz, kitartás.
2017. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt,de egy ismerősöm végig hányt...
2017. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A HCG nem tűnik el a terhesség végére sem és nagyon egyéni, hogy ki milyen szintet (nem) tolerál. 12 hetes kor után csökkenőben van, bármikor elmúlhat, de olyan is van, akinek nem. Nekem pl ugyan a hányinger elmúlt de a reggeli szédülés 16 hetes korig kitartott (a mellfeszülés még tovább kb 18 hetes korig) és az álomkór csak nem akar megszűnni sem.
2017. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A mai napig rosszul vagyok reggelente, néha hányok is:)

40hkm :D

2017. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!