Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire vehetem...

Szerintetek mennyire vehetem biztosra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 27 hetes kismama vagyok, külföldön élünk. Itt csak 2 ultrahang van, egy a 12. és egy a 20.héten. A 20 hetesen biztosra mondták, hogy kisfiú, de közben sorra olvasom a kérdéseket, hogy valakinek fiút mondtak, lány lett és fordítva, pedig otthon azért 3-4 alkalommal biztosan megnézik a babát. Szerintetek érdemes lenne befizetni egy jó drága privát ultrahangra, mielőtt bevásárolunk fiú ruhákból? Unisex nem igazán lehetséges, max sima fehér, minden ruhán szinte van valami jellegzetes fiús vagy lányos. Köszönöm a válaszokat

#fiú #lány ultrahang
2017. máj. 10. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag ritkán nézik el a fiúkat. Ha a heréket is látták akkor biztos, ha csak a kukit akkor talán kevesbé.


Szerintem érdemes elmenni még egy uhra.

2017. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti elmennek,de nem azert hogy tenyleg fiu e,hanem hogy egeszsegileg rendben van e,mert a kettő ultrahang elég kevés.Legalabbis szamomra.Üss egy csapásra két legyet,menj el szerintem.Bár a fiut nem nagyon szoktak félrenézni,inkabb a lanyokat.
2017. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát rám azt mondták fiú leszek, ezalatt a 16 év alatt nem vettem észre.
2017. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most már sokkal pontosabb az uh, mint 16 éve.

Én csak emiatt nem mennék sehova, ritka, amikor lányt néznek fiúnak.

Fordítva gyakoribb.

2017. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát engem nem 1 helyre vittek hanem kb 6 orvosn@l jártam. Anxum is orvos. Meg apum. + állítólag down kóros vagyok és egészségtelenül vézna.
2017. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En az uh ban nem bizom. Nekem azt mondtak a lányomra hogy akkora sincs mint egy újszülött kismacska. 35.hetes voltam. Jol beparaztam. Másnap megindult a szules. 3330 gr es 53 cm volt a lanyom. A barátnőmnek a kislanya pedig elvezi a gyonyoru kek fius szobat tele autoval es autos tapetaval....
2017. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom hol élsz jelenleg, én Németországban. Itt ugye szintén 2 Uhs támogatott vizsgálat van viszont akinél a terhesgondozás volt doki voltak egyéb csomagok kismamáknak pl +3 uh képpel v minden alkalommal uh... én kértem h minden alkalommal legyen uhs vizsgálat bár elég sokáig nálunk nem is látták a nemét. Elöször talán a 28-30. hét kornyékén. Én gyanakodtam már a kezdetektöl h kislány (pici elterulö has, hányás 13. Hétig, étvágytalanság stb...de ugye ez nem szentirás :) ) azért én inkább naturabb unisex dolgokat vettem. Mikor meg volt már akkor vásároltam inkább lányos dolgokat.

Egy ismerösömnek egyébként pont a kisfiát nézték kislánynak otthon teljesen szuletéséig (:

Nekem egyébként megnyugtatobb volt többször látni h fejlödik egészséges...nem is értem miért csinálnak ilyen kevés vizsgálatot.

De minden jot kivánok, ha szeretnéd tudni szerintem csináltass nyugodtan plusz vizsgálatot.

2017. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!