Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki 100kg vagy felette esett teherbe? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Én már elkezdtem fogyózni mert azt mondták ezért nem sikerül a baba.

Most kezdtem el egy új étrendet és E vitamint is szedni és egyből terhes lettem. Jövő héten megyek az orvoshoz.

Esetleg tudtok valami tanácsot adni mire figyeljek?

5+4 hkm


2017. máj. 12. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Én 90 kg voltam, amikor teherbe estem, ehhez 170cm a magasságom, úgyhogy mondhatjuk, hogy túlsúlyosan lettem várandós. Jelenleg 23 hetes (5 hónapos) a várandósságom, ezidáig 5 kg-t híztam, a védőnő és az orvosom szerint is ez így teljesen normális, főleg, hogy egyenletes volt a súlygyarapodás, havonta 1kg-t híztam :)

Én is féltem tőle, hogy túlsúllyal kezdem a terhességet, de szerencsére ezidáig (kopp-kopp-kopp) minden rendben van a Picivel és velem is :)


Tanácsolni annyit tudok, hogy rengeteg folyadékot igyál (nálam minimum a napi 3l), sok zöldséget és gyümölcsöt egyél, nem tudom, hogy sportolsz-e, én nem, de napi fél óra - órát igyekszem sétálni. Részemről ennyi a nyitja! Boldog babavárást kívánok! :)

2017. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mindháromnál túlsúlyos voltam és mind sikerült 1-3hó alatt. Kettőnél minden rendben volt,hármas pocakba.
2017. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindket terhessegem kezdetekor 96 kg voltam (ehhez 168 cm vagyok).

A vedonom szerint a 20. Hetig nem ildomos hizni. En akkortajt 2-3 kg pluszban voltam. A vedonom sokalta, a dokim agyon dicsert, h milyen ugyes vagyok. :-P

A 2. Terhessegemnel a 20-30. Hetig a 180 gm-os ch dietat csinaltam, csak ugy onszantambol. Ez ido alatt fogytam, vagyis a kezdosulyomra visszaalltam.

A vegen en mar nem mertem magam, feleslegesnek tartottam ezzel idegesiteni magam.

Egyebkent mindket terhessegem alatt szuperul ereztem magam, egyaltalan nem volt terhes szamomra ez az idoszak. Imadtam!

Mindket baba az 5. Ciklusban fogant.


A ch dietat ajanlom, nem megterhelo (szerintem) es jot tesz valoban! Ha csinalod, akkor a terheleses cukrod is tuti jo lesz.


Boldog babavarast! :-)

2017. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
113-mal kezdtem és ismerősi körben én vagyok az egyetlen, aki egyáltalán nincs rosszul. Most vagyok 12 hetes, eddig semmi nem jött fel, de nem is lenne miből, mert ha kívánok is valamit, az mindig gyümölcs-zöldség. :)
2017. máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is 100fölött vagyok mondjuk ehhez elég magas, próbálok fogyni, de mostmár így marad majd szülés után. Eddig én sem vagyok rosszul, remélem a szerencsésekhez fogok tartozni.

Boldog babavárást mindenkinek!

2017. máj. 15. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!