Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl kicsi a "baba"?

Nem túl kicsi a "baba"?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma voltam orvosnál, ő ott 5 hetes sejthető terhességet mondott. Szabályos szikhólyag , sejthető embrió. 10 nap múlva kell visszamennem. A mensim márc 22.-én volt meg, a ciklusom 33 napos. Nem kellett volna már többet látnia? Mensi szerint 7+2 napos vagyok. Volt valaki így? Lett végül baba?
2017. máj. 12. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy kesobb volt peteeresed, es kesobb fogant a baba! Ha 10 nap mulva mesz, mar szerintem lesz szivhang! Nyugi! :)
2017. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszúak a ciklusaid, valszeg később fogant :) ne aggódj!
2017. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Petezsákot nem mondott, az baj? Csak szikhólyag
2017. máj. 14. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem március 11-én volt az utolsó menstruációm,és április 27-én mentem orvoshoz.(direkt vártam hogy már több minden látható legyen az ultrahangon)

Legnagyobb megdöbbenésemre az orvos csak egy 5mm-es petezsákot látott,és azt is csak hüvelyi uh-n.(elvileg 7 hetes terhes voltam,ultrahang szerint meg csa kb 5)

Ma kell vissza mennem este ultrahangra kíváncsian várom hogy mit fog látni most,remélem minden rendben lesz.31 naposak a ciklusaim.

2017. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit mondtak 4# ? Nekem hétfőn kell visszamennem. Szerintem 7hetes+4napos voltam akkor,de doki szerint csak 5 hetes
2017. máj. 16. 08:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát sajnos túl sok jót nem mondott.13mm-es petezsákot látott,benne egyértelműen szikhólyag és embrió nem látható. Csütörtökön megyek vissza kontroll uh-ra.Elvileg 8 hetes terhesnek kellene lennem,naptár szerint,ezek az értékek meg nem azt mutatják.De egyáltalán nem értem már,mert a tüneteim 1,5 hétig megszüntek,ma pedig újra egész nap émelygek.

Sok jót nem remélek :(

2017. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de hátha összeszedi magát addigra :) én is félek,hogy mi lesz. Direkt 7 hetesen mentem,hogy addigra biztos lesz szívhang,de még a babát se látta egyértelműen. Hanyadik baba? Mióta próbálkoztok?
2017. máj. 16. 11:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülnék neki ha addigra "összeszedné" magát :).Nemrégóta próbálkozunk,2 gyermekem lenne..az elsőt 8 éve szültem :)
2017. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is második, 2.-dik hónapba jött össze, at első 2 éves múlt.
2017. máj. 16. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Én voltam az utolsò elötti.Tegnap reggel voltam uh-n ,nőtt a petezsák már 17,6mm volt,de szikhòlyag stb még mindig nem volt láthatò.Aztán este elkezdtem barnázni és görcsölni kicsit,kb 1òrán keresztül.Reggel mikor pisilni mentem eljezdtem vérezni.Bementem a kòrhàzba,csinàlt azorvosom uh-t,de már kisebb volt a petezsák ,ìgy ma műtéttel fejezték be.

Talán legközelebb sikerül ...

2017. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!