Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is másfajta mellfájdalo...

Nektek is másfajta mellfájdalom volt terhesség el ején mint mikor pms től fájt? Gondolok itt szuro nyilaló fájdalomra például de bármit meghallgatok

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, másképp fájt.

Pms alatt a hónaljból indult ki a fájdalom, és inkább a mellem oldala fájt.

Amikor terhes lettem, mensi elött 4 nappal már nem tudtam hasra feküdni, mert bár nem volt megduzzadva a mellem, de a mellbimbóm alatt azaz a tejcsatornáknál fájt nagyon.

Világ életemben hason aludtam, de amikor megpróbáltam hasra fordulni, feljajdultam.Párom közölte is velem hogy "te terhes vagy azért fáj a melled". Én meg kinevettem, mert a dokim megmondta hogy nagyon magas az egyik hormonom, és gyógyszer nélkül kicsi az esélye a terhességnek.

Pedig a Páromnak igaza volt, 2 napra rá pozitív lett a tesztem. :)

11+6 hkm

2017. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szurt, viszketett aztán nagyon megnőtt ( szerencsere fokozatosan igy annyira nem repedezett meg csak ahol nemis latom ha nem nezem meg jobban)

És utána 16.hetig hónalj felöli oldalakon fájtak izomláz szeruen. Azután már csak duzzadt és feszult meg eleg erzekenyek voltak a bimbóim es barnábban valamivel. Remelem segíthettem. Sajnos vegul tejem nem lett de a fájdalomnak ehhez semmi köze! Sem ahhoz ha nincs fájdalom.:/

2017. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt különbség nálam.
2017. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Más volt nekem is :) szokasosnál jobban megsuzzadt, és a bimbóm is érzékeny lett, pedig pmsnél ilyen sosem volt
2017. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!