Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamintól előfordulhat...

Terhesvitamintól előfordulhat pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre. hogy miután beveszem a terhesvitamint és a magnéziumot, enyhe 1-2 cseppnyi vérzés fordul elő. De aztán pár óra és elmúlik.

Tudom, tudom egyből sürgősségi, doki..de itt Németországban nem fogadnak úgy mint otthon. Hétfőn megyek a dokimhoz. Vetéléses kommentet nem kérek. mert nem akarok még gondolatban sem rá gondolni, meg amíg nincs nagyobb vérzés és görcs illetve hasfájás addig nem hiszem hogy vetélés áll a dologban.



2017. máj. 12. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
De ha vérzel tőle miért szeded???
2017. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sejtem, hogy ettől van. Ez a 2. nap hogy szedem a terhesvitamint. Holnap csak a folsavat veszem be, kíváncsi leszek...
2017. máj. 12. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogyan tudna pecsételést okozni.
2017. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kizart hogy vitamin ilyet okozzon.
2017. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem a terhesvitamin okozza, és a magnézium sem.
2017. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem a vitamin okozza.
2017. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem okozhat ilyet vitamin. A magnéziumot pedig pecsételéskor külön javasolni szokták.
2017. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett ma is véreztél? Ha igen elmentél már dokihoz?
2017. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, azt mondta ilyen elő szokott fordulni, teljesen normális. Ultrahangon se látott semmi rendellenességet. Úgyhogy nem kell egyből vetélésre gondolni :D
2017. máj. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!