Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen gyakran...

Terhesség alatt milyen gyakran szeretkeztetek?

Figyelt kérdés

mióta terhes vagyok a férjem alig szeretkezik velem , de éynleg kb 6 hetente, nem is emlékszem utolhára mikor voltunk együtt.

azelőtt minden rendben volt, tudom hogy félti a babát de akkor is 30 évesen nincs rá semmilyen igénye...



#szex #terhesség sex #szeksx
2017. máj. 15. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi pont ugyanannyiszor, mint előtte. Se nem többet, se nem kevesebbet.
2017. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én kicsit ugy érzetem akkor is mikor utoljára egytt voltunk hogy nem a sexre koncentrált hanem arra hogy nehogy baja legyen a kicsinek , mondtam neki hogy nem lehet semmi baja, de ő azóta sem kezdeményezett ez kb februárban volt
2017. máj. 15. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanannyit, és nálunk is figyel a babára, mondja, hogy nem akarja összenyomni :D, de mindkettőnkben ugyanakkora igény van erre, mint előtte, és a terhesség ténye abszolút nem zavarja a férjem szerencsére. Nálam volt az elején 1-2 hét, mikor nem kívántam úgy a szexet, de akkor is volt.
2017. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem eltiltottak tőle, az első terhességemben szex után kezdtem vérezni, az orgazmus hatására elment a baba az 1. trim-ben.
2017. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heti egy jön össze. Mindketten többet szeretnénk (2-3 az ideális nekünk), de borzasztóan zsúfolt a beosztásunk, közben lakást veszünk, nyaralást szervezünk, sokat kell járnom orvoshoz, fáradékony vagyok, így ré marad egy csomó házimunka, szóval rengeteg feladat, hasonló, mint ami majd a szülőséggel is járni fog. Dolgozzunk az ügyön, de így is megvan az intimitás. 22hkm, 25N,25F
2017. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is változó volt. Először annyira nem kívántam a szexet, hogy rá se bírtam venni magam, és a párom megértette, nagyon figyelmes volt velem. Ekkor 2-3 hetente szexeltünk.

Utána kezdett nőni a hasam, akkor már kívántam a szexet, a párom viszont aggódott a babáért, nem közeledett. Sikerült megbeszélni, és megnyugodott, már ki meri mutatni, ha szeretne velem lenni. Így kb heti 2-3 lehet.

Nekem is elég alaposan el kellett magyarázni a páromnak, hogy a korai vetélés már sehol nincs a második trimeszterben, és ha ésszel csináljuk, semmi baj nem lesz. Próbálj meg vele beszélni vele újra erről. Talán neki is van igénye, csak ő is túlaggódja. Az én páromat pl a szakvélemény is megnyugtatta, talán használna.

2017. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban annyira fáradt voltam, hogy meghalni nem volt erőm, nemhogy szeretkezni. Utána meg azért nem, mert engem nagyon zavart, hogy húzódik minden izmom, 5. hónaptól csak a jobb oldalamon tudtam aludni, a balon nem, hiába próbáltam tornázni, de egyszerűen nem ment a mozgás, nagyon rosszul esett, húzódott, feszült, és folyton úgy éreztem, hogy alul a nyákdugót ki akarja vmi nyomni, szóval ilyen körülmények között a szex volt az utolsó dolog, amihez kedvem volt.
2017. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt a kérdést akár én is írhattam volna, én is csodálkozom hogy egy 30éves férfi nem kívánja.... nevetséges de én már unom ezt a témát feszegetni, a két kezem is sok lenne megszámolni a 27 hét alatt hányszor szeretkeztünk.... :(
2017. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz bíztató a válaszom... Mi a peteéréskor voltunk együtt,azután még kb 1 héttel később,egyszer. Ezután kiderült,hogy terhes vagyok és a szülés után 8 héttel voltunk újra együtt. Piszok nehéz volt :-( Féltettük a babát,így egyikünk sem akarta. Az elején a doki is tiltotta,a 14. hétig. De! Már 9 hónapos a kisfiunk és már rég visszaállt minden az eredeti kerékvágásba. :-) Kitartás!!
2017. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első 3-4 hónapban olyan fáradt voltam és hányingerem volt, hogy alig alig tudtunk szexelni... a második trimeszterben egy kicsivel többet, kb heti 1. De most a vége felé már megint nem...egyszerűen nem érzem magam én sem jól a bőrömben..itt fáj ott fáj..nagy a has. A férjem is félt.

De már vágyom rá, hogy újra olyan legyen mint terhesség előtt... Ez az időszak nálunk nem a szexről szól...

2017. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!