Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez újabb missed ab. lehet?

Ez újabb missed ab. lehet?

Figyelt kérdés

5 hét egy naposan 4mm-es "petezsáknak imponáló képlet". Nem hiszem, hogy lehetett előbb ovum, mert így is 9. dpo-n lett pozitív a teszt. Ha 3-4 nappal fiatalabb, akkor az 5-6. dpo-n lett egyértelmű pozitív, az meg nem tűnik valószerűnek. Lehet mindezek ellenére ilyen kicsi? Ez lenne a második missed abom, az előzőnél üres volt a petezsák.

Még egy dolog: mértek nálam progeszteront, és 4 hét 4 naposan 380 nmol/l volt. Első trimeszterben a felső határérték 162 nmol/l a labor szerint. A neten se nagyon találtam példát ilyen magas progira. Az endokrinológus-nőgyógyász, aki ma megnézett azt mondta, ez nem sok, és még Utrogestant is kaptam. A terhességre csak annyit mondott, hogy "túl kicsi".



2017. máj. 15. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az utrogestant azért kaptad, mert missed ab után automatikusan adják a következő terhességnél. Mondjuk szerintem nálad tök felesleges, ha még nem kezdted el használni, esetleg kérd ki egy másik nőgyógyász véleményét is (még ma), mert ha elkezded használni, már nem lehet elhagyni a 12-14. hétig, mert az meg vetélést okoz.


Egyébként a neten 2 dolgot írnak magas progira:

- terhesség esetén többes terhességet jelezhet

- terhesség nélkül a petefészek vagy a mellékvese daganataira utalhat, esetleg a mellévese más okból termel többet

2017. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azonnal kiváltottam és elkezdtem, annak ellenére, hogy én is feleslegesnek gondoltam és nem èrtem, hogy ha ez a rutin, akkor miért nem pozitív teszt után egyből javasolták. A kérdés most már inkább az, hogy lehet-e még életképes magzatom?
2017. máj. 15. 16:22
 3/12 kikicsajxi ***** válasza:
70%
Az utrogestan semmire nem jó. 10terhessègem volt 2fiam van a többi 8 missed ab.volt hiába az utrogestan. Sajnos a baba vagy megmarad vagy nem. Èn vitaminokat szedtem az utólsó terhessègemmel (2hónapja szültem) akkor is azt mondták hogy valószínűleg ez a baba sem marad meg. Napi 8db magne B6-ot szedtem+ elevitet+halolaj kapszulát rengeteg gyümölcsöt ettem. Az èttèkek amit írsz előkerestem a règi korházi terhessègi papírjaim,sajnos pont ugyan ez az èrtèkem volt a 4.terhessègemmel aminek sajnos missed ab lett a vège. Nem akarlak letörni.
2017. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyira korai meg a dolog felesleges izgulni ezen

Progi placebo fejlett orszagokban mar reg nem adjak senkinek

Magnezium es b6 ugyancsak hungarikum es hatastalan veteles megelozesere.

2017. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5+1 naposan ezt kellett látnia.
2017. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez jó méret lehet? :) A doki mondta, hogy túl kicsi, és táblázatok szerint 7-8 mm ilyenkor. Viszont kaptam róla képet, szép szabályos és szerintem látszik is benne valami. Ez vigasztal kicsit.
2017. máj. 15. 20:17
 7/12 A kérdező kommentje:
2017. máj. 15. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg látni benne ☺ Nagyon drukkolok!
2017. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezert nem erdemes ilyen koran uh csinalni

Boven eleg a 7 heten amikor mar van szivhang

2017. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. máj. 15. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!