Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt bővebb hüvelyi...

Terhesség alatt bővebb hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Nektek is több egy kicsivel, illetve ha igen, nem zavaró? Én rettentően utálom, és előfordul, hogy tampont használok, ha el kell mennem valahová, mert a tisztasági sokszor nem elég, és nem elég kényelmes, nem ad biztonságérzetet.

Nektek is ilyen zavaró, vagy csak mint előtte?



2017. máj. 15. 19:27
1 2
 1/11 kikicsajxi ***** válasza:
Èn 2terhessèg alatt nem tapasztaltam ilyet.Hugom igen de ő 6hónaposan elkapott valami enyhèbb fertőzèst. Jogy ez a folyásos dolog normális-e szerintem nem. Jobb ha mondod ezt a nőgyógyászodnak
2017. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bővebb, bár nem olyan sok, egy tisztasági elég. De sokszor érzem menet közben, és olyan mintha bepisiltem volna. 😊
2017. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az agyamra ment mind a két terhesség alatt. Nem volt semmi fertőzésem, csak a vizes folyás.
2017. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bővebb (nincs semmi fertőzésem). Olvastam róla még terhesség elején, hogy van ilyen, bár nem mindenkinél.


Tampont én nem használnék a helyedben terhesen... (terhesség előtt menseskor nagyrészt azt használtam pedig).

2017. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egész terhesség alatt végig bő vizes folyásom volt, nem volt semmilyen fertőzésem. Az orvos az mondta pont azért van ez a folyás, hogy ne is legyen.

A tampont tényleg mellőzd terhesség alatt ha lehet .

2017. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanígy vagyok, nekem sincs fertőzésem, engem is zavar, dehát ez van. Majd lesz ami kárpótol miatta :)
2017. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szintén van folyamatosan, de a doki azt mondta, hogy normális. Hol vizes, hol fehér, de időnként halvány sárgásba is átcsap. Viszketés, szúró és égő érzés nem kapcsolódik hozzá. Az már fertőzésre utal. De tampont én sem használnék a helyedben. 26 hkm
2017. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi baj a tamponnal terhesen? Egyébként kb egy órát van fent vagy kettőt. Káros?

2017. máj. 16. 17:42
 9/11 cintikebabby válasza:
Én 5. Hetes vagyok és nekem is bővebb a folyásom víz illetve fehéres szerű de ma második nap hogy észrevettem a betéten estére hogy a fehér halvány puder szinüre vált majd reggelre megint vissza minden a normálisba... Remélem ez még nem utal bajra. Tampont én is hallottam hogy nem kellene használni.
2017. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tampont menstruációra találták ki eleve. Biztos, hogy növeli a fertőzésveszélyt. Simán menseskor is TSS-t okozhat, de egy szimpla fertőzésre is nagyobb az esély.

(Menseskor én is tampont használok leginkább, mert az kényelmes, de terhesen eszembe sem jutott és nem is hallottam még olyanról, aki használt volna.)

2017. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!