Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok....

10 hetes kismama vagyok. Elkezdtem szedni a Gravida terhesvitamint, de azóta émelygek és hánytam is, pedig eddig egyszer se voltak ilyen problémák. Egy napot kihagytam, egyből nem volt semmi gond. Szerintetek váltsak?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok vitamint ami nektek bevált? Meg nem probléma szerintetek, hogy eddig nem szedtem semmit csak most kezdtem el?

Olvasgattam , hogy valaki nem is szed vitamint, a dokim is azt mondja , hogy egyek változatosan, de szerintem jobb lenne, egészséges étkezés és életmód mellett szedni is valamit. Na , de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2017. máj. 16. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
èn elevitet szedtem
2017. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
ezek valoszinu gyogyszer mellekhatasok. beszelj az orvosoddal szerintem valtanod kell
2017. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a femibiont szedtem 12 hétig. 12. Hét után nem vettem ezt a fajtát mert nagyon drága volt. Most Gravidát szedek de csak minden más nap. Fél doboz elfogyott, eddig még nem volt bajom tőle.
2017. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elevitet szedtem én is, de nem volt gondom vele. Sokak járnak ugyanígy, nyugodtan válts mert ez látszik hogy nem jó.

Amúgy én azért szedtem, mert tudtam, hogy nem eszek annyit és úgy, hogy az elég legyen. Nem tudok változatosan sok gyümölcs-zöldség, húst, stb étrendet tartani..

2017. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En holnapután leszek 10 hetes, de a gravidától ugyan ezt tapasztaltam. Abba is hagytam, mert akárhányszor bevettem vagy baromi nagy hányingerem volt, vagy hánytam. Azóta konkrétan terhesvitamint nem szedek, de viszont folsavat, D, B és C vitamint, illetve magnéziumot szedek. Emellett persze próbálok egészségesen táplálkozni, de nehéz, mert elég kevés dolog megy le a torkomon :(
2017. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hipp Natal ivós. Bele lehet keverni gyümilébe is, vagy hígítani vízzel. Napi 20 ml, én 2x- re veszem be, hogy ne terheljem le magam.
2017. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is hányok tőle 1 hete, 9 hetes vagyok, pedig előtte fél évig szedtem. Én váltottam sima folsavra. Hipp Natalt is próbáltam, de én nem tudom meginni, számomra annyira tömény.
2017. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél a Gravidát szedtem egy darabig,de hánytam tőle,főleg ha zöldséget,vagy gyümölcsöt ettem előtte vagy utána...

Úgyhogy ezzel be is fejeztem a vitaminozást.Próbáltam inkább minél több idénygyümölcsöt és zöldséget enni.Tavasszal,nyáron ez nem okozott problémát:)

Most,a második babánál folsavval próbálkoztam,de azt is inkább elhagytam...

Marad a z-gy,a magnézium és a vas

2017. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedtem se abban nulla vas van szval valtottam gravidara attol rosszul voltam és a trinesztertol is. Végül Matrulle vált be . Az olcsóbb is melle meg szedtem D vitamint pluszba
2017. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is eleinte elevitet szedtem, 1x vettem be gravidát, egész terhesség alatt sosem volt hányingerem, na akkor brutálisan. Később pedig a hipp natalt vettem, szimpibb volt, hogy folyékony. Gyümölcsös, de eléggé vas utóíze van.
2017. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!