Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 38 hetes nst re nem megyek...

Ha 38 hetes nst re nem megyek el akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Az lesz, hogy nem derül ki, ha gond van a baba szívhangjával.
2017. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Vagy meghal méhen belül.

Vagy csak oxigénhiány miatt vergődik, mint nálam.

2017. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem h a vedono mit szol hozza. Eleg megterhelo 50 km buszozni nagy pocakkal
2017. máj. 16. 11:20
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ja, hogy neked nem a gyerek, hanem csak az utána járó pénz a fontos és ezért remegsz a védőnő ltől?
2017. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a 39. hetire sem fogsz elmenni?Ezek elméletileg kötelező vizsgálatok,bár igaz,semmi féle következménnyel nem jár,ha nem mész el.Viszont ha gond lesz a babával,és nem derül ki a kihagyott vizsgálatok miatt,akkor ne hibáztass senkit.Amúgy ha meglesz a gyerek,őt sem viszed majd a kötelező szűrésekre,mert megterhelő babával buszozni?
2017. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a baba egészsége és épsége miatt légy kreatív és keress megoldást az utazásra, de ha lehet, akkor ne hagyd ki a vizsgálatot. Lesz ennél macerásabb dolgod is vele. Ismerős, rokon, valaki biztos akad, aki el tud vinni.
2017. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Védőnő majd elmondja, hogy mennyire fontos vizsgálat és ennyi. De ezt mi is elmondjuk, és úgysem érdekel. Én 39 hetesen hagytam abba a munkát, addig napi szinten jártam be a 40 km-re lévő munkahelyemre, hol busszal, hol céges autóval. A szülés napján meg kb 8 km-t sétáltam, mert ügyeket intéztem a városban, nst-n voltam, orvoshoz kísértem a férjem. Szerintem a gyerek érdekében simán kibirhato ennyi utazás. Nagyon fontos vizsgálatok az nst-k, leírták, hogy miért.
2017. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Akkor jobb, ha odaköltözöl, mert ha esetleg nem szülsz meg a 40. hétig, akkor 2 naponta kell menned.
2017. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez kínos.mindenképp Menj el,meg kell oldanod!muszáj a baba miatt!ja 40 hét után Naponta jártam.(igaz tőlem 5 percre van a kórház és imádtam hogy nem kell tömegközlekedést használni!
2017. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 50 km-re lévő kórházba jártam, muszáj volt megoldani. Nem a védőnő miatt, hanem a baba érdekében. Nem tud senki elvinni? Összefogott a család, egyszer a férjem vitt, majd apum, apósom és a bátyám. Mindenkinek egy szabit kellett így kivenni.
2017. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!