Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok Budapesten jó...

Ajánlanátok Budapesten jó szülész-nőgyógyászt terhesgondozásra és szülésre is?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk Budára (XI ker) így nincs még itt nőgyógyászom.

Szeretnék majd fogadni orvost aki végig vállalna a szülést is. ÁOK a legjobb kórház, ott érdemes választani? Mert persze nem csak az orvos lenne fontos, hanem a hely is ahol szülnék vele, mind szakmailag de azért emberileg is. Szerencsére nem ismertem meg egy kórházat sem közelebbről ezért nem tudom melyik jó.

Nagyon szépen köszönöm!


2017. máj. 16. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attilát jó szívvel ajánlom. Szülész, nőgyógyász, onkológus, sebész. Profi és nagyon elhivatott.


Nekem extra komplikált szülésem volt, nagyon profin vezette le. Más miatt is műtött már, én maximálisan elégedett vagyok vele. Alapos, odafigyelő,jó fej.

2017. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dr. Tasi Róbert. A Tétényiben vezeti le a szüléseket, magánrendelése a XI. kerben van, de a XXII. kerületben is rendel az sztk-ban. Én a második gyermekemet szültem nála.
2017. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!