Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erosodott a tesztem szerintete...

Erosodott a tesztem szerintetek? Van amin aggodjak vagy nincs? Kep lent

Figyelt kérdés
[link] ez a tegnap elotti , es [link] ez a mai .

2017. máj. 17. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eloben ez ezerszer jobban megallapithato.

De szerintem ezt most fejezd be mert be fogsz kattanni! Es meg csak ertelme sincs, elozo terhessegemnel naponta teszteltem en is, 6 napig..... erosodgetett, aztan amelyik nap a legerosebb lett, aznap barnazni majd verezni kezdtem es megjott. Magyaran elment a baba hiaba az erosodes. Hagyd a napi csikra pisilgetest, ertelmetlen.

A mostani terhessegemnel egy tesztet csinaltam, az halvany pozi, masfel het mulva orvos, es mar volt szivhang. A 6 tesztes erosodosnel meg elment, szoval semmit nem jelentenek ezek a dolgok.

2017. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erősödött, de ne tesztelgess, mert az őrületbe fogod magad kergetni. Saját tapasztalat. Tudom, nehéz várni, de én is legalább 20 tesztet csináltam a terhességem alatt. Aztán az 5. hét körül már nem erősödött, majd elkezdett halványodni. A frász jött rám! Most mégis 10 hetes terhes vagyok, tegnap minden ok volt a z UH-n.
2017. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazatok van :(
2017. máj. 17. 08:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia,nyugodj meg! Erősödött, moat szépen kérj időpontot és örülj! Én a jövő hétvégén tesztelek, de megfogadtam, ha pozi lesz,onnantól kerülöm a mindenféle fórumokat, esetleg egy kismamás fórumba becsatlakozok, de kerülni fogom az ilyen helyeket, meg más, rémtörténetekkel teli oldalakat!
2017. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erősödött, igen
2017. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4, ha majd te is tesztelgetsz naponta nem fogod tudod elkerulni a forumokat mert akaratlanul is jossz majd kerdezni/olvasgatni masnal hogy volt az erosodes!

Nem a forumokat kell kerulni hanem a tesztelgetest, akkor nem csinal maganak az ember problemat.

2017. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fórumokat kell elkerülni, mert annyi rémtörténetet olvas itt az ember, hogy bestresszeli magát és csak a rosszra tud gondolni.
2017. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se tesztelges minden nap hidd el tapasztalatbol mondom,én ugyanezt csinàltam egészen az 5 ik hétig.A vègén ha valamit tapasztaltam magamon azonnal utànna olvastam aztàn jött a pànik és a kétségbeesés az olvasottak alapjàn.Max pàr nap mulva csinàlsz mèg 1 et hogy legyen mit beleragasztani a kiskőnyvedbe😊😊😊Gratulálok
2017. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen , akkor remelem minden ok lesz ! :)
2017. máj. 17. 09:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvetoen a forumok hasznosak hiszen sok emberen segitettek mar ha baj volt. Csak esszel kell tudni szelektalni mi a hasznos info! Pl. eleg sokan kerdezik hogy barnaznak meg vereznek, baj? Ha itt nem kuldene el oket orvoshoz az ember akkor igen, eleg sok esetben lett volna baj, mert "remtortenet" nelkul a kerdezok egy resze siman csucsukelt volna abban a hitben otthon, hogy "majd elmulik". De elment, kapott progit vagy epp kiderult hogy mehen kivuli. Azoval sokszor hasznos a forum csak okosan kell hasznalni.
2017. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!