Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét a melegtől vagy az...

Rosszullét a melegtől vagy az álldogálástól lehet?

Figyelt kérdés

19 hkm vagyok, már több alkalommal előfordult, hogy megszédültem, elkezdett nagyon sípolni a fülem, és mindkét alkalommal ácsorogni kellett kb 10-15 percet. Meleg nem minden alkalommal volt, de talán ma ez volt a baj.

Ti meddig tudtok egyhelyben állni, vagy kint lenni a melegben? Az első trimeszterben imádtam kint lenni a levegőn, de már kezd megterhelő lenni. Félek a nyártól, mert mi lesz még...

Van valami jó ötletetek, illetve titeket mi érint érzékenyen? Mit csináltok ilyenkor?



2017. máj. 19. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég vizet iszol? Cukrod nem eshet le ilyenkor? Vérnyomás vagy vércukorszint leesés is okozhatja. Nálam általában vérnyomás miatt van ilyen, főleg ha nem ittam eleget. Kismamaként nagyon figyelek a viz fogyasztásra, így nem gond fél órát sem állni a melegben, vagyis gond, de rosszullét az nincs.

33 hkm

2017. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is előfordulnak ezek,csak általában nem egy időben.Hol a fülem sípol nagyon,hol annyira szédülök,hogy azt hiszem menten összeesek...Igazából fogalmam sincs mi okozhatja.Semmivel sem tudom összefüggésbe hozni.

Es eddig általában amilyen hirtelen jött,úgy el is múlt szerencsére.

Mindazonáltal bosszantó és ijesztő tud lenni.

2017. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ja,szintén 19 hetes vagyok
2017. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem iszom túl sokat, és akkor épp nem is ettem még, mert sajnos nagyon sokszor kijön, főleg melegben. Lehet, többet kellene, de vagy rá sem bírok nézni, vagy kijön és ugyanott vagyok. De a több víz jó ötlet.
2017. máj. 19. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát kevés folyadék + éhgyomor + meleg + álldogálás. Valószínűleg ez így együtt. A legjobb lenne megelőzni tényleg több vízzel meg kajálással, ha nem sikerül legalább legyen nálad víz és szőlőcukor, ha rosszul vagy, gyorsan segít.

1-es voltam

2017. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek együtt. Nekem terhesen nagyon alacsony volt a vérnyomásom, emiatt néha szédültem, ettől is lehet.
2017. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán a terhesség is okozhatja, de amiket leírtál, az mind. Nagyon fontos, hogy legalább jó sok vizet igyál. Velem többször előfordult, hogy a pénztárnál más sorbanállás közben beleittam az ásványvízbe, mert úgy éreztem, elájulok. A víztől jobb lett, utólag kifizettem, nem szóltak. :)
2017. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12+6 hetes terhes vagyok. 5 perc ácsorgás után a hányinger és az ájulás keringet! Már nem is nagyon merek elmenni olyan programra ahol tudom hogy állni kell. Főzni csak tárt ablaknál tudok egy szék társaságában, de így is felér egy kínzással nekem. Hát én reménykedem hogy hamar túl leszünk rajta. 😊 Elvégre nem tart örökké 😃 Addig pedig az állapotomnak megfelelően alakítom a programokat. 😊
2017. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességemnél volt ilyen. Eltartott a 6. hónapig! Az oka pedig a nagyon alacsony vérnyomás volt. Teljesen össze-vissza, váratlanul jött rám. Mindig épp elkapott valaki... aztán mikor már tudtuk, hogy ez nem egyszeri alkalom, hanem rendszeres, sehova nem mentem egyedül... ja azt nem írtam, hogy én TÉNYLEG elájultam. Buszmegállóban, boltban, stb.... tiszta ciki volt, de ez van! :) Aztán meg érdekes, de a 6. hónap után meg MAGAS lett a vérnyomásom-soha nem volt vérnyomás gondom. Arra meg gyógyszert kellett szednem!
2017. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!