Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+3 hetes vagyok, és nagyon...

19+3 hetes vagyok, és nagyon fáj a derekam belenyilal a jobb lábamba. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Ideget nyom.

2017. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemkéne orvoshoz mennem? Már ott tartok hogy lábra se bírok állni
2017. máj. 20. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, de sokat nem tudnak csinalni, ez normalis.
2017. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el, hogy megnyugodj!
2017. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy baj lenne, max ijesztő és kellemetlen. Valószínű úgy fekszik a baba hogy eret, ideget nyom. Próbáld mozgásra bírni, csikizd a hasad, simogasd, egyél egy nagy adag étcsokit, hátha elmozdul úgy hogy neked jobb legyen. Nekem a derekam nyilalt csak és eret nyomott amitől odalent úgy nézett ki a szemérem ajkam mintha visszeres lenne. Pocaklakóm mindig be pörög ha a kicsit megvakarom a hasam és így pár hét után végre meg kegyelmezett és új pozíciót vett fel, ami kevésbé kellemetlen nekem. Most egész jól el vagyunk. 27 hkm
2017. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

Utolsónak külön köszönöm megnyugtató amit irtál :)

2017. máj. 20. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így külön nem lehet gond, ha görcsöl hozzá a hasad is akkor irány a kórház.


Nekem 29 hetesen volt az, hogy reggel felkeltem és alig bírtam menni, konkrétan ahogy léptem úgy szúrt égett feszült fájt az alhasam és még a derekam is. 5perc séta után kicsit jobb volt, de ahányszor leültem és utána fel kellett állni majd belehaltam... végül ügyelet, ahol kiderül semmi bajom... szóval akadnak furcsaságok :D


Annyit mondott a doki, ami jó tanács lehet akár későbbiekben, hogy akkor kell mindenképp bemenni, ha vérzés/ barnázás jelentkezik, vagy nagyon erős hasi görcsök.


Illetve, ha úgy fáj valami, hogy minden pózban (ülve, fekve, állva)


De nyilván, ha valaki fél mert túl fura és első baba, akkor inkább legyen paramami és irány az ügyelet :) Szerintem első babások nagy része egyszer kiköt az ügyeletnél. Nem tudjuk ugyebár mi az ami még normális... Hát én nem hittem volna, hogy normális, hogy nem tudok járni xD


Na jó egészséget :)


30hkm

2017. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen énis első babás vagyok és tegnap elis mentem az ügyeletre azt mondták szedjek naponta 3x magneb6ot,és ha elkezdene szurni a hasam is akkor menyjek vissza de hála égre mára már kutyabajom :)
2017. máj. 21. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!