Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes várandósként nyákdugó...

13 hetes várandósként nyákdugó távozasakor mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok. Ma reggel észrevettem hogy nyákdugó vagy csak a darabja távozott. (Biztos vagyok benne, hogy nyákdugó, mert a folyásom nem ilyen állagú illetve színű!) Leghamarabb hétfőn tudok menni nőgyógyászhoz. De addig mit tegyek? Valakinek volt mar ilyen, ha igen mennyi idő mire visszanő 1-2 hónap? Nagy baj van most?

2017. máj. 20. 09:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

Ez most komoly? Honnan tudod 100%-ra, hogy az volt?

Amúgy pedig egyszerűbb, ha bemész az ügyeletre (főleg, ha nincs is fogadott orvosod) és megnézted magad, hogy minden rendben van e...

2017. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Hogy nezett ki? Csak mert egyaltalan nem biztos, hogy az!
2017. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Takonyszerű. Sűrű kocsonyás sárgás. A folyásom pedig fehér miota kismama vagyok. Doki szerint a folyásommal semmi baj. Azt nem irtam, h tegnap nagy stresszem volt megjött a kombinált teszt eredménye és sajnos rossz lett. Tovabbi vizsgálatok javasoltak... Nagyon ki lettem idegileg sokat sirtam. Ja és nem tudok valami egyszerűen elmenni az ügyeletre: vidéki vagyok és sajnos bincs autonk.
2017. máj. 20. 10:43
 4/31 anonim ***** válasza:
67%

A nyákdugó barnás-vöröses színű, nem pedig sárga. 12.hetesen még biztosan nem az távozott, ne aggódj!

Az ügyeletre mindenképp menj be, még ma, hogy megnézzék minden rendben van-e. Nem kell hozzá autó, gondolom busz jár arra is. A lényeg, hogy MÉG MA menj el. Ne légy felelőtlen, hiszen egy életről van szó!


Azt szabad tudni mi lett az eredmény a 12.héten?

2017. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Az lehet sima folyas is! Nekem is volt, elmentem dokihoz, kenetet vett, de negativ, nem volt semmi bajom.
2017. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
A nyákdugó rózsaszínes, barnás, vöröses színű. Ha sárga a folyásod az lehet valami gyulladás vagy fertőzés! Én még ma bemennék az ügyeletre. Mert ha ez, ha az, egyik sem jó! Valaki csak be tud vinni, vagy tömegközlekedés!?
2017. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
45%

Videki vagy , es ?

Ismeros? Taxi ?

Tudod egy gyerek tobbe fog kerulni mint most a taxi !

De ha jobb otthon rimankodni, akkor hajra. Nem tudlak sajnalni

...

2017. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
Tuti nem nyakdugo...Menj dokihoz.
2017. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
70%

Szerintem elég sok ember él vidéken, mégis bemennek a kórházba, ha valami gondjuk van.

Legegyszerűbb taxival.

Bár ilyen hozzáállással lehet várni kellett volna még a babával...

2017. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

Én is vidéki vagyok (Békés megye, kisváros, még taxi sincs, a kórház, ahová tartozunk 40km), de biztos nem várnék hétfőig a helyedben.


Ha nektek nincs is autótok, biztos van olyan szomszéd, barát, rokon, aki elvisz, bármilyen messzire is kell menni.


A másik, hogy én sem vagyok biztos benne, hogy ez nyákdugó volt a te esetedben, de ezt nem innen a gyakoriról kéne megítélni.


Tehát a kérdésedre "mit tegyek" a válasz: Indulj a kórházba! Most!

2017. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!